Електрочайник Vitek VT-1176 BK (1,7 л)

Вибір електрочайників досить широкий. Причому широкий діапазон, як за якістю, типом, виглядом так і за ціною та фірмою-виробником, хоч і збираються вони в основному в Китаї.

Термін служби електрочайника залежить насамперед від його початкової якості матеріалів та складання. Не меншою мірою він залежить і від того, наскільки правильно і часто користуються чайником.

Звичайно, користуватися електрочайником потрібно при необхідності, але заповнювати його водою необхідно не менше мінімально допустимого рівня (майже на всіх чайниках він вказаний спеціальною рисочкою).

Електрочайник Trisa Star Line 6424.42 (1, 7 л)

Окрім цього, електрочайник краще заповнювати водою більш ніж на половину його ємності, тоді він служитиме довше. Якщо заповнювати його постійно на мінімум і включати досить часто (більше 10 разів на день), він досить швидко виходить з ладу. Тому краще закип'ятити 1 раз повний чайник, ніж 3 рази потроху.

Як не дивно, чайники з металевим та скляним корпусом зазвичай служать довше, ніж чайники з пластиковим корпусом, до того ж вони екологічно безпечніші.

Електрочайники краще зберігати від великих перепадів температур, хоча технологічно вони повинні їх витримувати. Мається на увазі, що тільки чайник, що закипів, після зливу з нього води краще не обполіскувати холодною водою з крана. Це може пошкодити його внутрішню поверхню та нагрівальний елемент (особливо якщо пластиковий чайник).

Електрочайник MPM MCZ-47

Ну і звичайно, потрібно берегти чайник від перепадів напруги. Якщо в приміщенні блимає електрика або на вулиці гроза з блискавкою, від включення електрочайника краще утриматися, інакше воно може стати для нього останнім.

Якість води відіграє не останню роль у службі електроприладу. Хороша якісна вода не залишає накипу, відповідно нагрівальний елемент буде завжди чистим і не потребуватиме додаткового догляду. Електрочайник не перегріватиметься і не згорить. Та й кожен особливо любить виводити накип. Але час від часу спостерігайте все ж таки за появою накипу.

Електрочайник скляний MPM MCZ-78 — 1 ,7л

Якщо все-таки сталася якась поломка - віднесіть його в сертифікований сервіс. Більшість нормальних виробників зараз виробляють чайники з мінімальним гарантійним сервісним терміном 24 місяці. Практично вся дрібна побутова техніка має термін служби 3-5 років, тому дбайте про неї і Вам не доведеться вкотре робити нову покупку.

Інтернет-магазин Hozdom.com може порадити Вам купити якісну продукцію різних виробників електричних чайників для Вашої кухні. Телефонуйте - менеджери проконсультують у виборі електроприладів і зможуть дати слушну пораду у покупці.