Що може бути приємнішим, ніж добре розпочатий ранок із ситного сніданку, приготовленого з найулюбленіших страв саме так, як Ви хочете. Варені круто або некруто яйця, а також класична глазуня становлять більшість апетитних сніданків наших співвітчизників. І настільки, здавалося б, простий процес варіння яєць круто або некруто буває дещо прикро, оскільки якщо прогадати з часом, то результат може вийти не такий, як хотілося б.

Ранкові збори та поспіх на роботу – основні причини таких неприємних похибок. Уникнути їх, звичайно, можна, якщо купити електричну яйцеварку. Вона приготує все точно так, як Ви хочете, і при цьому не вимагатиме уваги до себе, а, закінчивши процес приготування, сповістить Вас про готовність глазурі або зварених яєць звуковим сигналом. Тут достатньо лише закласти потрібну кількість яєць, виставити необхідний варіант приготування за допомогою регулятора та яйцеварка все зробить сама в кращому вигляді.

Види автоматичних яйцеварок

Хоча назва цього дива інженерної думки – яйцеварка, вона може не лише варити яйця, а й як ми говорили раніше, готувати глазуню. При цьому робить її на пару без використання масла, що не тільки дуже смачно, але і корисно. Тому якщо ви хочете, щоб яйцеварка без шкаралупи готувала глазур'ю, вибирайте комбінований варіант, наприклад модель яйцеварки Russell Hobbs Stylo 14048-56 виробництва Великобританії. Зауважимо, що багато електричних яйцеварок можуть виконувати і функцію пароварки, пропонуючи страви дієтичної кухні.

Яйцеварка Russell Hobbs Stylo 14048-56

Також серед характеристик яйцеварок потрібно виділити такі:

  • Місткість яєць
  • Потужність
  • Матеріал корпусу та кришки
  • Форма
  • Колір
  • Виробник

Далі в нашому огляді ми розглянемо всі ці характеристики докладніше.

Місткість яєць

В інтернет-магазині представлений досить великий асортимент яйцеварок, серед яких Ви можете підібрати прилад з відповідною місткістю яєць. Так, наприклад, яйцеварка Steba EK 4 розрахована на місткість до трьох штук, моделі Clatronic EK 3497, Steba EK 3 PLUS та PRINCESS 262008 до 6 штук. Інші моделі в каталозі яйцеварок розраховані на розміщення до семи яєць.

Потужність яйцеварок

Цей параметр визначає швидкість приготування і зазвичай лежить в межах 350 – 400 ват. Разом з потужністю на час приготування впливає і обсяг ємності для води. Тобто чим він менший, тим швидше закипить вода і утворюється пара, яка обволікає і таким чином варить яйця.

яйцеварка з нержавіючої сталі

Матеріал корпусу та кришки

Тут вибір цілком закономірний і традиційний: покупцям пропонуються яйцеварки з металу та пластику. Так, модель Clatronic EK 3321 має корпус з нержавіючої сталі і оснащена нагрівальною плитою також з нержавіючої сталі. Яйцеварка Tristar EK-3076, у свою чергу, має пластиковий корпус та кришку з н/ж сталі. Інші моделі комплектуються прозорою кришкою та виконані у пластиковому корпусі – Clatronic EK 3497, Tristar EK-3074 та Steba EK 4. Також виробники випускають яйцеварки комбінованого варіанта з прозорою кришкою та нержавіючим корпусом Steba EK 3 PLUS, Steba EK 2 та ін. Як бачите, електрична яйцеварка може повністю задовольнити запити тих, хто надає перевагу виробам у металі, та тих, хто любить стежити за приготуванням через прозору кришку.

Форма приладу

Як і виконання в різних матеріалах, яйцеварки випускаються різних форм, щоб кожен міг підібрати прилад на індивідуальний смак, зручно розмістивши його на кухні. В основному це моделі круглої (CLATRONIC EK 3321, Clatronic EK 3088, Steba EK 2, Tristar EK-3079 і т.д. .), овальної (Clatronic EK 3497) та прямокутної форми із закругленими кутами (PRINCESS 262008, Steba EK 3 PLUS, Steba EK 4).

Колір яйцеварок

Підбір побутової кухонної техніки за кольором кухні, безумовно, улюблене заняття гурманів-естетів. Тому купити яйцеварку в інтернет магазині не лише дуже вигідно, а й дуже приємно. Традиційний білий колір моделей Tristar EK-3079 та Clatronic EK 3088 бездоганно підійде до класичного інтер'єру кухні. Тим, хто віддає перевагу кухні в стилі Хай-Тек з металевими елементами, сподобаються електричні яйцеварки CLATRONIC EK 3321 та Steba EK 2. авангардному дизайні будуть чудово виглядати модель Russell Hobbs Stylo 14048-56 або яйцеварка-пароварка 2 в 1 Princess 262008. Тобто варіантів облаштування в потрібному стилі тут безліч.

Виробник

Звичайно, наш інтернет-магазин особливу увагу приділяє продукції такого відомого світового бренду, як Clatronic, пропонуючи його продукцію за найкращою вартістю в Україні. Однак наш асортимент ми підкріплюємо також актуальними та цікавими товарами інших виробників, здатних надати покупцеві надзвичайно цікаві рішення. Тому у нас у каталозі Ви знайдете моделі наступних виробників:

яйцеварка-пароварка

Крім унікальних характеристик, кожна автоматична яйцеварка має низку індивідуальних параметрів, що виділяють її серед інших моделей. Так, наприклад, як ми вже говорили, Russell Hobbs Stylo 14048-56 здатна приготувати не лише варені яйця, а й глазуню. Спеціальна ємність легко перетворить яйцеварку Princess 262008 або Steba EK 3 Plus на пароварку. Крім цього, знімний яйцетримач, яким оснащені моделі, дозволить швидко перенести готові яйця під холодну воду, а відсік для шнура мережевого зробить зберігання приладу компактним і зручним.

Наш невеликий огляд електричних яйцеварок дозволив Вам познайомитись із найпопулярнішими моделями на вітчизняному ринку. Як Ви змогли переконатися, хто цінує час і вважає за краще отримувати саме те, що йому необхідно – обов'язково потрібно купити яйцеварку та зробити собі чудовий подарунок щоранку. Зварені або приготовлені без шкаралупи яйця у вигляді глазурі з точним дотриманням режиму приготування саме так, як Ви любите. І особливо важливо, що дана процедура приготування дуже проста і вимагає мінімум часу на закладку яєць і зовсім не потребує уваги. А для ранкового раціону підготовки перед роботою здобути якісний сніданок означає також отримати гарний настрій на весь день.