Кожен рік для дачників, городників та інших садівників-аматорів обертається однією серйозною, але цілком закономірною проблемою – куди визначити весь зібраний урожай На думку тут же спадає маса різних рецептів, проте більшість з них вимагають досить значного вкладення часу і сил, які і без того в нашому метушливому житті йдуть на вагу золота. Як тут бути?

Спосіб заготівлі продуктів на зиму

Найпростіший спосіб розправитися з підступним урожайним лихом, це, звичайно, заморозка. Тут все дуже просто: помив, порізав, розфасував у пакети і розклав по поличках. Однак у цього варіанта є один, зате дуже істотний недолік. у нашому світі, на жаль, ще не винайшли морозильних камер, здатних вміщувати у собі необмежену кількість продуктів. Так що в один не прекрасний момент Ви ризикуєте залишитися з переповненим морозильником, в який більше нічого не влазить.

Втім, не варто відразу впадати в паніку. В цьому випадку Вам на допомогу може прийти забутий дідівський спосіб заготівлі врожаю. сушіння. Чому забутий? Багатьом досі здається, що сушіння продуктів процес довгий, стомлюючий і потребує великої кількості уваги. На щастя, це вже давно не так, адже прогрес не стоїть на місці, а тому на зміну сонцю, вітру та іншим природним методам зневоднення продуктів прийшли спеціальні машини, покликані зробити цей процес швидшим, якіснішим та продуктивнішим.

Сушарка для овочів та фруктів VES VMD-7

Сушарка для овочів та фруктів або, як її ще інакше називають, дегідратор, річ у господарстві практично незамінна. Вона дозволяє не тільки перетворити зібраний урожай на щось компактніше, але й створити масу різних заготовок – пастилу, цукати, крекери, які зберігають у собі більшу частину корисних речовин протягом тривалого часу.   

Переваги сушарки перед іншими способами заготівлі

 • Вам не потрібно прикладати до процесу багато зусиль. Для звичайного сушіння продуктів потрібно лише порізати їх на дрібніші складові, розмістити на лотку та включити це диво домашньої техніки. Як правило, приготування займає від 6 до 10 години, протягом яких Ви можете спокійно займатися іншими справами.

Сушка для фруктів Hilton DH 38659

 • На різних лотках можна сушити різний продукт. За рахунок спеціального пристрою даного агрегату запахи від продуктів не змішуються між собою. Так що, на відміну від того ж варення, Ви спокійно можете одночасно готувати, наприклад, вишню, помідори і солодкий перець. кожен продукт збереже свій особливий аромат і не вбере стороннього.
 • Сушарка чудово підходить не тільки для переробки врожаю. З її допомогою можна сміливо заготовити про запас м'ясо, птицю або рибу, достатньо потримати їх кілька днів у соляному розчині, а потім просушити на мінімальних температурах. У результаті ви отримаєте чудові в'ялені продукти найвищої якості.
 • У процесі сушіння втрата корисних речовин у продуктах зводиться до мінімуму. Це пов'язано з тим, що в сушарці не використовуються високі температури, вплив яких, як відомо, руйнівно позначається на якості результату. Крім того, при сушінні використання солі і цукру мінімально, а значить заготовки, що вийшли, цілком можна віднести до розряду дієтичних.
 • Сушені продукти здатні повністю відновлюватись при додаванні невеликої кількості води. На відміну від тієї ж заморозки, коли більша частина корисних речовин йде в сік, що виділився, а маса, що отримала, не має ні запаху, ні смаку, сушені овочі і фрукти чудово зберігають всю красу і користь своїх свіжих побратимів.
 • За допомогою сушарки можна готувати величезну кількість різних речей, достатньо лише підключити фантазію. Наприклад, створювати трав'яні збори та прянощі, робити натуральні цукерки та чіпси, отримувати фантастично корисну та смачну пастилу та балувати домашніх різними натуральними солодощами.  
 • Найголовніше ж у сушарці для фруктів та овочів, що приваблює багатьох дачників та господарок, це її простота. Не потрібно витрачати надмірну кількість часу та сил, щоб отримати шедевр. Головне, керуватися кількома простими правилами.

Сушарка для овочів та фруктів VES VMD-1

Рекомендації щодо заготівлі продуктів у сушінні для фруктів та овочів

 • Не пересушуйте продукти. На виході одні мають бути м'якими, але не вологими.
 • Не кладіть багато цукру та солі. І те, й інше веде до втрати соку, і отже корисних мікроелементів.
 • Ягоди із щільною шкіркою слід на кілька секунд опускати в окріп. У цьому випадку сушіння піде швидше та якісніше.
 • Якщо Ви вирішите відновлювати овочі або фрукти за допомогою води, то співвідношення того та іншого має бути 1 до 1.
 • Зберігати заготовки, що вийшли, слід у сухому прохолодному місці, щоб уникнути появи цвілі.

Ось, власне, і всі умови використання цього чудового агрегату. Сподіваюся, що він стане для вас незамінним помічником на кухні, полегшить роботу зі створення заготовок і привнесе у Ваше життя вагомий заряд позитиву, здоров'я, задоволення та радості. Приємного апетиту вам, дорогі друзі!

Інтернет-магазин HozDom.com пропонує переглянути каталог сушок для фруктів та овочів. Наші консультанти із задоволенням допоможуть купити Вам потрібну сушку для продуктів і зробити правильний вибір.