9 хвилин маринатор

Навіщо потрібні маринатори

Новими відкриттями у сфері смакових відчуттів порадують сучасні кухонні помічники – маринатори. М'ясо будь-якої жорсткості, салати, фрукти, риба для запікання та закусок, ковбаски та огірочки – 9 хвилинна справа для вакуумного маринатора. Раптова поява на порозі гостей не збентежить щасливих власників унікального електроприладчика. Багато смачних страв можна приготувати, попередньо замаринувавши продукти в маринаторі. Вечеря на швидку руку скоріше буде схожа на добре підготовлену урочистість. І все це мінімум часу та стільки ж зусиль.

Відео-ролик як маринатувати огірки

Що таке маринатор

Маринатор – компактний електроприлад, що дизайном ефектно підкреслює сучасність Вашої кухні.

Контейнер маринатора досить місткий – 2-3 кг (бувають і до 5 кг) продуктів, включаючи соус, в якому і будуть вони маринуватися. Кілька хвилин – м'ясо стане м'яким і готовим до швидкої смаження, гасіння, запікання. Колба розміщується на робочій базі та, керуючи двома кнопками вкл/викл, коригується робота маринатора.

Спочатку відбувається вакуумування або відкачування повітря. Повітря відкачує помпою або автоматично, залежно від моделі апарата. Для механічного відкачування знадобиться 5-12 хвилин. Ви відчуєте, що колба завакуумована. У вакуумі волокна розтягуються і соус легко проникає в усі проміжки, заповнюючи їх, тим самим роблячи продукт ніжнішим і м'яким. Підготовляючи його до подальшої переробки.

Контейнер знімається та легко миється у посудомийній машині. Можна використовувати колбу та як вакуумний контейнер для зберігання будь-яких продуктів у холодильнику. Пластик, що використовується у виробництві маринатора, екологічний та хімічно неактивний, що дозволяє довго зберігати продукти без шкоди здоров'ю.

Які маринатори продаються на ринку

Маринатор Vinis VMR-900, Маринатор VES VMR-10 – найвідоміші моделі маринаторів, що гарантують ефективне приготування соковитого та ніжного м'яса за 9 хвилин. Звичайно, жорстке м'ясо вимагатиме більш тривалого періоду маринування, але час на приготування буде максимально скорочено. Дані моделі відкачують повітря за допомогою механічної помпи згідно інструкції 12 хвилин, хоча на практиці Вам знадобиться не більше 5 хвилин. Ці моделі маринаторів рекламуються та продаються у ТВ-шопах у різних країнах.

Маринатор VES VMR-10 (9 хвилин)


Маринатор VES VMR-11 – найдорожчий прилад для маринування на сьогоднішній день. Перевагою Ves VMR-11 - це автоматичне відкачування повітря, що досить простий. суттєво полегшує процес маринування.

Маринатор VES VMR-12 з автомобільним адаптером успішно працюватиме від акумулятора (або прикурювача) на природі або дачі. Такий варіант має ще й замок із захистом від дітей, що убезпечить прилад від можливого зазіхання на нього цікавих малюків.

Поради бувалих любителів вилазок на природу з шашликами, замоченими за добу з гарного дорогого м'яса, стають неактуальними. Куди простіше, сучасніше, дешевше і точно правильніше використовувати маринатор – і бути вільним від нав'язливої думки, що раптом не вийшло так соковито та м'яко, як треба! А головне, це надшвидко і дивно смачно.

PS.
Усі розглянуті моделі маринаторів не постраждали :). Інтернет-магазин HozDom із задоволенням проконсультує Вас щодо вибору маринатора і за 1-2 дні доставить прилад до Вас додому чи офісу.