Картофелечистка електрична побутова MAESTRO MR 770

Еелектричні картоплечистки економлять час та енергію, в жінок залишається манікюр і болять пальці. За один підхід домашня електрична картоплечистка може очистити два кілограми картоплі. Управляти ж таким апаратом просто – покласти картопля, додати трохи води і натиснути кнопку "вкл/вкл".

Виробники картоплечисток також продумали систему безпеки, тому діти самі не включать прилад для чищення картоплі. Складнощі у них виникнуть при закриванні кришки, якщо точно не потрапити в пазики — апарат для очищення картоплі не почне працювати. Тож у будь-якому випадку Ваші пальчики завжди залишаться недоторканими.

Принцип роботи електричної картоплечистки полягає в обороті барабана навколо осі ножів (металевий диск), які очищають шкірку картоплі як наждачний папір, тому практично не залишається залишків, а просто зливається брудна вода з подрібненим лушпинням. Такий процес дозволяє економити багато картоплі, а не викидати разом із шкіркою частину продуктів.

Все, що Вам потрібно зробити потім – це промити барабан під краном.

домашня картоплечистка

Як лайфхайка, радимо купувати дрібнішу картоплю, вона дешевша і очищається швидше. Так Ви заощадите гроші та час.

На нашій практиці ми пробували очищати яблука, моркву, буряк. Машинка ідеально чистить яблука, а от моркву і буряк доведеться дочищати, хоча, якщо чесно, на цих продуктах теж досить непогано справляється.

Мінусами таких апаратів для дому можна вважати витримування пауз перед кожним включенням, тобто після 2-3 хвилин обертів мотор домашньої картоплечистки вимагає зупинки. Правда при нагріванні він все одно не ввімкнеться, тому весь час думати про паузи не варто. Якщо ж Ваші обсяги картоплі великі, то варто задуматися купити побутову картоплечистку, а не грати з приладом для дому. 

картопелечистка для дому

У нашому магазині часто купують цей прилад для очищення картоплі в кафе та ресторани, але ми попереджаємо, що при правильному використанні, апарат не поламається, але все на розсуд шеф-кухарів та відповідальність за роботу не за інструкцією лягати на них. Практикується покупка відразу 2-3 електричних картоплечисток і одночасна робота на них при великих обсягах, але це економія фінансів.

картопля молода

Якщо порівнювати моделі електричних картоплечисток для будинку, які можна купити в Україні, то тут досить просто. Істотної різниці серед них немає, принцип роботи однаковий, потужність також, завантаження також. Можливо відгуки задоволених та незадоволених клієнтів можуть лише підштовхнути на вибір тієї чи іншої домашньої картоплечистки. Наш магазин продавав всі бренди в Україні – Saturn, Hilton, Clatronic, Astor та інші. На даному етапі ми можемо радити купити картоплечистку Maestro MR 770 або Maestro MR 771. Відмінність у них лише у кришці.

Картофелечистка Hilton

Виробник Hilton випускає моделі картоплечисток KS-3218 білого кольору та KS-3219 – картоплечистка в сірому кольорі. Ціни зараз на такі апарати надхмарні, в районі 35 у.о., хоча якість ідентична іншим електричним приладам для очищення картоплі.

Картофелечистка Saturn

У українського виробника Saturn ціни на картоплечистки не нижчі, ніж у Hilton. Виробляють кілька моделей картоплечисток аналогічно. Картоплечистка SATURN st-fp 8508 та картоплечистка saturn st-fp8507 також не мають відмінностей, крім кольору, а характеристики збігаються з картоплечистками Hilton.

Картофелечистка електрична побутова MAESTRO MR 770

Чому картоплечистка Maestro

В Україні тм Maestro має хорошу сервісну підтримку, виробничий шлюб серед картоплечисток мінімальний. Ремонт апарату для чищення картоплі сам по собі не складний і виконується швидко. За той час і кількість картоплечисток, продана магазином, незадоволена покупкою мінімум. Звичайно ж картопелечистка Maestro — не ідеальний варіант приладу очищення картоплі, але за шкалою домашніх картоплечисток він наближається до фінішу.

Інші виробники або роблять апарати в малій кількості, або одного разу привозили для продажу свої картоплечистки в Україну.

картопелечистка автоматична

Автоматична картоплечистка краще справляється з молодою картоплею, для швидкого очищення старої картоплі, замочіть її попередньо хвилин на 20 у воді, і лише потім відправляйте в апарат.