Сушка для фруктів Hilton DH 38659

Довга зима, характерна для нашого географічного регіону, привчила ще далеких предків заготовляти овочі та фрукти на тривале зберігання, щоб дочекатися наступного сезону в доброму здоров'ї та настрої. Сухофрукти – один із способів заготівель вітамінів, мікроелементів та клітковини, нестача яких у важкі зимові місяці реально відбивається на самопочутті та настрої. Відсутність домашніх заготовок б'є по кишені у разі заповнення запасів у магазинах і організму у разі худої кишені. Чим простіше звернутися до старих добрих методик сушіння врожаю, відтворення яких у сучасних умовах значно спрощено появою спеціальних приладів. електричних сушок для продуктів.

Не займаючи багато місця, компактні та продуктивні, сушіння такою самою циркуляцією теплого повітря перетворять свіжі фрукти або овочі на якісні сухофрукти. І при цьому Ви точно знатимете, де і ким вони вирощені та як оброблені.

Сухофрукти – не тільки ласощі для ласунів (фруктовий цукор у них, зрозуміло, концентрується при випаровуванні повітря), а й винятковий концентрат мікроелементів, клітковини та вітамінів. Останні при сушінні зберігаються, звичайно, не в такій кількості, як хотілося б, але, дотримуючись належних інструкцій, можна досягти задовільного результату. І наявність вітамінів після правильної сушки – констатація факту.

Цікаво, що в електричних сушках можна сушити не лише фрукти та овочі, а й трави і навіть м'ясо та рибу. Використовуючи термостат, можна і йогуртом побалуватися. І все це із продуктів, походження яких Вам відомо. І опрацьованих своїми руками.

Користування приладом для сушіння продуктів не складно. Протвишки та піддони, розташовані на балконах, підвіконнях, холодильниках та духовках, канули у льоту. Прилад для сушіння займає настільки мало місця, що важко уявити, що в нього міститься безліч продуктів.

Дія приладу для сушіння дуже проста і заснована на натуральному висушуванні теплим повітрям, що піднімається знизу і виштовхує вологу з продуктів. Температура та таймер, якщо він є, виставляється відповідно до інструкції та підтримується термостатом на належному рівні. Таким чином, висушування того чи іншого продукту відбувається у строгому режимі, що призводить до якісного результату, що виключає наявність гнильних мікроорганізмів.

Отримані сухопродукти тепер потрібно правильно зберегти. Вони не люблять світло, вологу та чужі запахи. Мішечки з тканини, сучасні баночки з кришками, що щільно закриваються, прохолода і темрява – запорука майбутнього здорового та безпечного харчування. Не треба чекати чергової хвороби, щоб бігти на базар або в магазин за вітамінами та мікроелементами. вони під рукою у достатній кількості для щоденного включення до зимового раціону.

Сушарка для продуктів Mesko MS 6656

Прилади для сушіння настільки стабільні та гарантовано якісні, що їх можна використовувати довгий час для переробки кілограмів, відер, мішків та тонн улюблених продуктів. Головне, щоб полиць вистачило. Смакові ж якості отриманих сухофруктів звичайно приємніше їх магазинних побратимів, та й задоволення відкоркувати ємність з вітаміном власного приготування безперечно. Зберігати ці продукти можна довго.

Вибір приладів для сушіння фруктів та овочів різноманітний. Автомати та напівавтомати, з механічним та електронним керуванням, з різною кількістю поличок – смак споживача. Матеріали, що використовуються для виробництва сушок для фруктів та овочів – сучасні екологічні пластики – безпечні для здоров'я, хімічно інертні щодо висушуваних продуктів.

Основна платформа з нагнітачем повітря та вентилятором характерна для всіх видів сушок.

Сушарка для овочів, грибів і фруктів MPM MSG-05

Основна їх відмінність – кількість та форма піддонів.

Так, наприклад, Сушарка для фруктів та овочів Elbee Diane 25102, Сушарка для овочів та фруктів Rotex RD529-K, Сушарка для овочів та фруктів VES VMD-4 мають по 5 поличок, Сушіння для фруктів HILTON DH 09, Сушка для фруктів Hilton 10 PERFECT - 8 поличок.

Сушарка для овочів та фруктів Суховей М при наявності 5 ярусів має можливість нарощування до 20 піддонів.

 

Сушки з терморегулятором (Сушка для овочів та фруктів Ротор 5, Сушка для фруктів та овочів Vinis VFD-360 B, Сушка для продуктів Saturn ST-FP8504) дозволяють встановлювати та регулювати температурний режим у процесі роботи.

Сушарка для фруктів Zelmer 36Z011, Сушарка для овочів та фруктів VES VMD-2 мають електронне управління, що відображається на дисплеї.

Отже, смак зими без авітамінозу багато в чому залежить від уміння вчасно і правильно вибрати метод підготовки запасів, які не тільки будуть корисні виснаженому холодами організму, але й принесуть задоволення від їх їди.

Максимальна користь від висушування продуктів за допомогою сушок для фруктів та овочів не змусить довго чекати свого прояву. Здоров'я та оптимізм будуть бити ключем і стануть помітними не лише Вам, а й оточуючим.

Інтернет-магазин HozDom.com пропонує купити сушку для овочів та фруктів. Асортимент магазину дозволяє вибрати Вам електричну сушарку для овочів та фруктів різних модифікацій, типів та видів. Менеджери магазину допоможуть Вам визначитися з вибором.