Вафельниця-Сендвічниця МРМ MOP- 17

Вафельниця – це побутова техніка, що навіює ностальгічні радянські спогади, проте вона актуальна і сьогодні.

Всі ми чудово пам'ятаємо той самий смак вафель, які готувала мама. Такому відомому кухонному предмету, як вафельниця, приділялося гідне місце на нашій кухні. Приготування вафель набувало справжніх сімейних фарб. Спершу це були форми з алюмінію, які треба було розігрівати на кухонній плиті і безперервно змащувати соняшниковою олією, але з плином прогресу на ринку почали з'являтися електричні прилади для виготовлення вафель та горішків. Сьогодні різноманітність даного кухонного пристрою досить велика, і звичайному покупцеві досить важко розібратися в запропонованому достатку різноманітних торгових марок та придбати вафельницю.

Дюжини вафельниць, назви яких незнайомі, а функції численні, перетворюють похід за потрібним начинням на стомлююче та важке заняття. Будемо правдиві: продавці-консультанти в магазинах не дуже знаються на цих приладах, запропонують Вам відому торгову марку з завищеною ціною, щоб отримати від продажу відсоток до зарплати вище.

І все ж, як визначитися, яка саме вафельниця найкраще підходить саме Вам? Вафельниці для віденських вафель, для бельгійських вафель, вафельниці - тонкі трубочки, вафельниці-сендвічниці, апарати для печива та кексниці, і горішниця. Губитеся?

Не варто лякатися – всі ці електричні прилади зроблені з одного тесту і відмінністю є лише форми.

Тому ми зупинимося лише на технічних характеристиках, які впливають на сенс вибору апарату. 

Високі технології не пройшли повз і такі важливі для господині прилади. Часто можна зустріти вафельниці з покриттям із тефлону. Поверхня, покрита тефлоном, давно вже в моді, і практично всі термоелектричні пристрої випускаються в такому вигляді.

Приміром, візьмемо три прилади різних компаній-виробників. Це вафельниці торгових марок "Сластена", "Кубань-9" та Ariete. Перші дві в цьому списку виготовляються в Росії, вафельниця Ariete італійського походження. Робочі поверхні всіх трьох вафельниць покриті тефлоном. Нагрівальні площини для виготовлення виробів у вітчизняних моделях – прямокутної форми з невеликим геометричним малюнком. Вафельниця торгової марки Ariete на вітчизняному ринку представила свою модель дизайнерської лінії "Дісней". Вироби у цій вафельниці виходять у формі маленьких героїв із відомого на весь світ мультфільму про Міккі Мауса. Саме тому торгову марку Ariete особливо люблять діти та батьки. Адже набагато приємніше з'їсти не просто підсмажений шматочок тіста квадратної форми, а вафлі, що нагадують за своєю формою улюбленого мультиплікаційного персонажа.

При виборі вафельниці, перше, на що варто звернути увагу, це потужність, яку вона споживає. Майте на увазі, високе значення не завжди означає виготовлення якісного та неповторного продукту. Ось, наприклад, модель «Сластена» споживає 1 кВт, тоді як «Кубань» всього 800 Вт. Але вафлі в приладах обох торгових марок виходять однаково якісними, а їх приготування невибагливо і комфортно. Згідно з логікою, краще вибрати ту модель, яка не така енергоспоживаюча, з метою економії енергії. Потрібно відзначити, що прагнення Європи до захисту та щадного ставлення до зовнішнього середовища ніяк не вплинуло на вафельницю торгової марки Ariete. Потужність цього приладу становить 1200 – 1400 Вт. Є, правда, менші моделі, які розраховані на виготовлення одного шматочка тіста і споживають 450 Вт.

Загалом і загалом, з потужністю розібралися, тепер розглянемо покриття робочої поверхні. Як не дивно, у моделей російського виробництва «Кубань» та «Сластена» вони ідентичні. Навіть неозброєним оком видно, що їхні форми абсолютно однакові. Це пояснюється тим, що комплектуючі виробляє той самий завод, а покупцями деталей для виготовлення своєї продукції є дві різні компанії.

Обробку поверхонь можна розділити на два глобальні методи. Один з них – дробоструминна обробка. Він полягає в тому, що вафельницю піддають впливу абразивного потоку, який, у свою чергу, шліфує робочу поверхню, виготовлену з металу, під великим тиском. При використанні цього методу обробки металева поверхня набуває стійкості до пригорання тіста і без старань відмивається після завершення приготування. Другий метод – це обробка спеціальним тефлоновим антипригарним покриттям. Хоч і другий спосіб розрекламованіший, різниці між ними в результаті немає. Вафельниця з тефлону найбільше пристосована для виготовлення дієтичних вафельних виробів, які не містять жиру. Тому вибір вафельниці, покритої тефлоном або підданої дробоструминної обробки, повинен ґрунтуватися на особистому рівні покупцем.

Ми розглянули основні параметри, за якими варто вибирати вафельницю, але цей прилад також може мати додатковий ряд функцій. Є вафельниці, які оснащені регулятором нагріву, такий є в моделі "Сластена". Для зручності користувача прилад оснащений спеціальним датчиком, за допомогою якого можна задавати та підтримувати певну температуру двох нагрівальних елементів, що розташовані зверху та знизу приладу, в результаті Ви отримуєте рівномірно пропечене тісто. Вафельниця "Сластена" також оснащена термостійкими ручками, що захищають від опіків під час використання. Разом з пристроєм закриття та фіксуючим замком, що дозволяє приготувати рівні акуратні вироби, робить цю модель оптимальною. Вафельниця торгової марки Кубань оснащена двома світловими індикаторами, нагріву та живлення.

Інтернет-магазин Hozdom.com продає понад 30 різних вафельниць усіх видів, типів і форм. Крім вафельниць є апарати для приготування печива, горішниці, прилади для пончиків, кексниці. Такі апарати відрізняються лише формою виготовлення солодощі та мають абсолютно схожі параметри. Так що, якщо Ви захочете випікати не тільки вафлі, а й, наприклад, кекси – Вам слід звернути увагу на такі прилади.