Як видаляти бруд і жир з брудного посуду з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь миється дуже легко і може витримати багаторазові чистки, поки методи миття не шкодять нержавійці. Ось кілька способів «як відмити жир із поверхні посуду з нержавіючої сталі».

Спосіб 1 – Оцет

Налийте трохи оцту на ганчірочку/губку і протріть поверхню - це добре спрацьовує для видалення жирних плям на нержавійці. Намагайтеся протирати у напрямку сплаву нержавіючої сталі – вздовж. Змийте водою. Протріть насухо чистою сухою ганчірочкою або рушником. Оцет варто брати прозорий столовий, без добавок яблука, вина і т.п. присмаків.

Спосіб 2 - Поки Ви спите

Щоденний досвід показує, що в основному господині залишають на пару годин посуд у мийці, налив трохи засоби для миття посуду. І потім легко жир знімається звичайною ганчірочкою для миття. Це ще один із простих способів видалення жиру. Чим довше замочується, тим легше зняти жирний наліт із посуду.

Спосіб 3 – Дитячий

Непоганий варіант і з дитячою олією. Як правило такі олії натуральні. Процедура видалення жиру за допомогою дитячих масел – нанесіть олію на губку для посуду та проведіть у скупченнях жиру. Він легко повинен забиратися з поверхні. Можливий варіант просто трохи дати просочитися жиру маслу, так буде легше зніматися жир і бруд.

Спосіб 4 - Дачно-Садовий

Дачний варіант – мильний розчин. Просто змішайте господарське мило з теплою водою у відрі та пройдіться губкою для посуду по поверховості каструлі, сковорідки. На жирніших місцях нанесіть мило і проведіть у напрямку сплаву. Далі промийте у звичайній воді губкою і вититрайте насухо серветкою або новою ганчірочкою.

Рекомендації та додаткові поради

!Ніколи не користуйтеся спиртом або спиртовими розчинами, не купуйте спеціальні щітки, порошки та засоби – посуд перестане блищати. Так само не використовуйте старі ганчірки та губки – на них залишається дрібний пісок з колишньої миття. Перед видаленням жиру краще помити звичайною водою, щоб прибрати весь бруд і пил.

Регулярне чищення зробить підтримку поверхні з нержавіючої сталі більш гнучкою та легкою у наступний раз. Не зволікайте з видаленням жиру - його накопичення не принесе Вам додаткового заробітку :). Хоча, можливо, саме Ви станете першим, хто придумав як заробити на жирових скупченнях на нержавіючій сталі.