Йогуртниця VES VYM-3

У століття нанотехнологій, все важче стає купити натуральні продукти. Багато хто намагається готувати їжу самостійно. І технічний прогрес намагається в цьому допомогти. Однією з таких "помічниць" стала йогуртниця.

По суті, це досить проста в обігу техніка. Складається вона, як правило, із пластикового корпусу, в якому встановлений нагрівальний елемент. У нього і встановлюються баночки для приготування йогурту. У корпусу кришка прозора. Спеціально для того, щоб не порушуючи температурний режим, стежити за ступенем готовності продукту. Ось і весь пристрій.

Але виробники пропонують великий асортимент. Як вибрати відповідний варіант?

Спершу потрібно визначитися з кількістю йогурту, необхідного для вживання. Виходячи з цього, вибрати обсяг баночок. Вони можуть бути як великими (800 мл), так і маленькими (125 – 150 мл). Маленьких баночок у комплекті 6 – 8 шт.  Вони бувають скляні та пластикові. Скляні – краще, оскільки при нагріванні не виділяють шкідливих речовин. На відміну від пластикових. Важлива й наявність таймера, щоб контролювати час сквашування молока. Після закінчення роботи йогуртниця подасть звуковий сигнал.

Баночки до йогуртниці Russell Hobbs 12 шт

Недорогі моделі, які представлені в магазинах, часто не мають таймера. Вартість їх варіюється від 190 до 1200 грн. У комплект входять 7 скляних баночок. Деякі виробники не жадібні і додають ще 7 запасних. Йогуртниці, які дорожчі на 100-200 грн., оснащені додатковими функціями. Може й не надто суттєвими, але корисними. Вони мають дисплей, автоматично відключаються, коли йогурт готовий і сповіщають про це гучним звуком.

До будь-якої йогуртниці додається досить проста інструкція. У ній також є рецепти приготування не лише натуральних йогуртів, а й інших кисломолочних продуктів. Все дуже просто та доступно. А головне – корисно та смачно. Не потрібно буде сумніватися як йогурт. Адже приготовлений він, власноруч і без шкідливих добавок. Йогуртниця – надзвичайно корисна у господарстві річ. Особливо для людей, які віддають перевагу здоровому харчуванню. І для батьків, які дбають про те, щоб їхня дитина виросла здоровою.

Йогуртниця Silver Crest SJB 15 A1

Інтернет-магазин HozDom.com пропонує великий вибір електричних йогуртниць. Дуже легко заплутатися у виборі приладу, тому що вони практично схожі між собою, але особливі переваги більш просунутих моделей це автоматичне відключення, а найважливіші для всіх скляні баночки. Магазин радить вибирати йогуртниці обов'язково із скляними баночками. Якщо все-таки губитеся у виборі – дзвоніть, консультанти зможуть Вам допомогти визначити свій вибір.