Фритюрниця Adler AD 4905

Сьогодні у магазинах можна знайти найширший вибір нової побутової техніки, яка дозволяє не тільки готувати неймовірні кулінарні шедеври, а й витрачати на це значно менше часу. Тепер приготування хрусткої картоплі фрі або апетитних пончиків та чебуреків у домашніх умовах стало справою дуже простою та швидкою. Фритюрниця – це помічниця господинь, яка виконує обсмажування продуктів у гарячій олії.

Фритюрниця Royalty Line EFT -2000.L - 3л

Багато хто вважає, що цей прилад дозволяє приготувати тільки традиційну картоплю. Асортимент страв дуже великий. Ви можете підсмажити овочі, рибу, птицю та м'ясо, а також велику різноманітність кондитерських виробів: пончики, пиріжки та чебуреки, різноманітні закуски: креветки, темпуру тощо. Одним словом, Ваша фантазія та фритюрниця – це можливість створення різних кулінарних шедеврів з мінімальними витратами часу.

Хочеться звернути увагу на те, що олія у фритюрниці не кипить, а отже, не відбувається утворення канцерогенних речовин. У пристрої масло нагрівається відповідно до заданого режиму, який автоматично вимикається, оскільки в них встановлені таймери часу. Встановити необхідну температуру підігріву олії можна самостійно. Цей побутовий прилад дозволяє господаркам не просто готувати смачні страви, а й дуже економні. Адже використовувати олію можна 6 – 7 разів.

Фритюрниця PROFICOOK PC-FR 1115

Звичайно, хтось одразу заперечить, що для приготування цих страв зовсім не обов'язково купувати побутовий прилад. Адже, використовуючи глибоку миску, можна підсмажити більшість продуктів в олії, не витрачаючи додаткових фінансів. Однак слід враховувати, що тільки фритюрниця дозволяє регулювати температуру розігріву олії, що дає можливість приготувати страви, що відрізняються особливим смаком, а головне, Ви не перепалюєте » масло, а отже, і шкідливих речовин у Ваших стравах не буде.

Фритюрниця Camry CR 4909 - 3 л

Якщо Ви вирішили, що Вам необхідний цей прилад, слід розібратися, на які параметри потрібно звертати увагу, вибираючи фритюрницю. Особливу важливість мають дві характеристики: місткість чаші і можлива вага продуктів, що завантажуються. Саме від цих параметрів залежатиме економічність та оперативність приготування страв. Дуже важливими аспектами є наявність фільтрів: масляного та поглинаючого запахи, який може бути стаціонарним та знімним.

На приладі часто вказується таблиця можливих страв. Існують моделі, в яких для приготування певних продуктів передбачається запрограмована температура розігріву олії, в інших –. регулювання температури здійснюється самостійно.

Вибираючи фритюрницю, слід звернути увагу на наявність антипригарного покриття, яке дозволяє значною мірою спростити процес догляду за приладом. З цієї ж позиції найкраще вибирати фритюрницю зі знімною чашею, яку мити значно простіше.

Інтернет-магазин Hozdom.com продає понад 50 фритюрниць як для дому, так і професійні електричні фритюрниці. У каталозі Ви знайдете недорогі фритюрниці для невеликих компаній, розраховані на 2-3 порції та подвійні фритюрниці для кафе, барів та ресторанів, які використовують уже багато підприємців в Україні. Телефонуйте - консультанти обов'язково допоможуть обрати правильний товар за Вашими запитами.