Успішна хода сучасних домашніх помічників нарешті подає надію на звільнення від домашнього рабства за допомогою новоявлених пристроїв, готових попрацювати на кухні замість Вас. Сучасні прилади можуть не тільки нарізати або натерти продукти, але й нарізати їх кубиками або соломкою, надавши страві саме того виду, який очікується від нього.

Оригінальне відео від виробника Найсер Дайсер Плюс

Найсер Дайсер Плюс (Nicer Dicer Plus) – це багатофункціональна овочерізка-терка, механічний кухонний комбайн. Німецька фірма Genius спочатку випустила Nicer Dicer. Цей прилад настільки став популярним, що вирішили його вдосконалити та випустити Nicer Dicer Plus. Функційні можливості другого апарату набагато краще і більше.

Овочерізка Найсер Дайсер Плюс не тільки красиво і якісно нарізає варені, сирі продукти і більш сучасна, компактніша ніж Найсер Nicer Dicer). Неперевершена якість комбайна завоювала уми та руки домашніх господинь у всьому світі. Унікальні можливості Найсер Дайсер створюють нову кухню з її естетикою та красою.

Найсер Дайсер плюс – овочерізка, популярність якої неминуча. Вже понад 10 млн. людей у всьому світі використовує цей прилад. Нарізати всі види фруктів та овочів, зберегти при цьому все у свіжому вигляді в герметичному контейнері, зможе тепер лише стильна та ефективна овочерізка Найсер Дайсер (Nicer Dicer plus) плюс.

Технічні характеристики овочерізки Найсер Дайсер дуже сучасні. Леза з нержавіючої сталі високої якості, екологічний пластик, зручне зберігання, всі переваги сучасного кухонного комбайна в одному приладі, що не займає багато місця на кухні.

Що входить у Найсер Дайсер Плюс (Nicer Dicer Plus Genius)

комплектація овочерізки найсер дайсер

Комплект Найсер Дайсер плюс складається із 12 частин. У прозорий контейнер вставляється верхня частина з кнопкою швидкого очищення. Ріжуча база, різні види лез з якісної нержавіючої сталі (лезо 6x6 мм / 12x12 мм, лезо 18x18 / 6x36 мм, клиноподібні леза), штовхач, терка, ніж овочевий, а також ноу-хау partial blade cover – часткова кришка для лез. У складі Найсер дайсер плюс є ніж для видалення лушпиння, вставка для натирання із захисною кришкою, книга рецептів та інструкція

Можливості Nicer Dicer Plus Genius

Сучасна овочерізка Найсер Дайсер плюс зробить прості страви привабливими та апетитними. Використання різних фігурних пристроїв дає можливість урізноманітнити стіл та надати новий вигляд звичним стравам.

Купити овочерізку – отже, звільнити себе від монотонного нарізування продуктів. Актуальна та сучасна овочерізка Найсер Дайсер стане незамінним помічником на вашій кухні. Вона легко замінить багатофункціональний кухонний комбайн.

Можливості овочерізки Nicer Dicer Plus Genius

Овочерізка допоможе заощадити час і наріже продукти рівними однаковими шматочками, ніж приємно порадує.

Найсер Дайсер плюс має герметичний контейнер, що дозволяє зберігати нарізані продукти свіжими. Овочерізка компактна, безпечна, легко миється. Нековзкі ніжки для додаткової стійкості додадуть завершеності диво-приладу. Ви неодмінно використовуватимете цей прилад якомога частіше. Він сучасний, зручний та привнесе різноманітність у вашу кухню та прикрасить улюблені страви.

Маса переваг овочерізки Найсер Дайсер полягає в можливостях нарізати будь-які продукти, включаючи овочі, фрукти, сири та делікатеси. Причому нарізати рівно, красиво та дуже швидко.

Приєднатися до армії шанувальників овочерізки Найсер Дайсер тепер можуть тепер і українські покупці.

Відео російською мовою Найсер Дайсер Плюс 

Замовити з доставкою до будь-якої точки України Найсер Дайсер Плюс (Nicer Dicer Plus Genius) можна в інтернет-магазині HozDom.com