Ніщо так не відволікає, як нав'язливе дзижчання комах. Крім неприємного монотонного звуку та постійного обмахування, комахи є ще й рознощиками різноманітних інфекцій. Але технології йдуть поряд із часом, і виробники винайшли спеціальний знищувач комах. Знищувач комах – електроприлад, який здатний знищувати всіх літаючих мошок, комарів, мух, ос на вулиці та в приміщеннях. Все, що потрібно від користувачів – це увімкнути в розетку прилад. Знищувач абсолютно безпечний для довкілля, людей, тварин, адже хвилі ультрафіолету рівноцінні люмінесцентним лампам, а електророзряд дуже низький, він вбивчий для комах, а для людей абсолютно нешкідливий.

Площа дії електронних пасток від 20 м² (Clatronic IV 3340) до 200 м² (HILTON Profi BN 16W) у закритому приміщенні, на вулиці площа дії скорочена до 100м².

Знищувач комах HILTON Profi BN 16W
Знищувач комах HILTON Profi BN 16W

Принцип дії знищувача комах, що літають, полягає в приманивании комах УФ лампою, які миттєво гинуть, потрапивши на електричні грати, надійно заховані в лампі. Видалити загиблих комах із накопичувального піддону лампи дуже просто – це займе лише кілька секунд. Для людини та свійських тварин прилад абсолютно безпечний, не виділяє жодних токсичних речовин. Високовольтна сітка надійно захищена від дотиків, а ультрафіолетове випромінювання нешкідливе для людського ока.

Розрізняються ультрафіолетові пастки для комах залежно від їхньої потужності, чим більша потужність, тим яскравіше світить, відповідно, тим більше комах злітаються на світлові промені.

Переваги знищувачів комах:

 • Ефективність
 • Економічність
 • Довговічність
 • Не використовуються хімікати
 • Жодних випарів
 • Без запаху
 • Простота використання
 • Спеціально розроблені для закритих приміщень будь-якого типу
 • Мають петлю для підвішування

УФ пастки мають компактні розміри, вони високоефективні та надійні.

Пастка Clatronic IV 3340 легко справляється з такими комахами, як комарі, мошки, метелики, жуки та ін. Не виділяє жодних токсичних речовин. Clatronic IV 3340 може використовуватися як при денному, так і штучному освітленні.

Знищувач комах CLATRONIC IV 3340
Знищувач комах CLATRONIC IV 3340

Знищувачі комах Hilton 6W Black Simple GP, Hilton 13W White Pover GP ефективні на площах 60-80 м², з об'ємним кошиком для збирання та видалення комах. Переважно використовувати їх усередині приміщень, мають тривалий термін використання лампи – до 8000 годин.

Знищувач комах Hilton 6W Black Simple GP     Знищувач комах Hilton 13W White Pover GP
Знищувач комах Hilton 6W Black Simple GP, Знищувач комах Hilton 13W White Pover GP

Принцип дії знищувача комах HILTON Profi BN 16W і HILTON 30W POWER BN також дуже простий: УФ лампа «м'якого випромінювання» привертає комах у металеву сітку, де їх вбиває високу напругу (принцип виникнення високовольтного електричного розряду. комах.). Знищувачі комах HILTON Profi BN 16W та HILTON 30W POWER BN працюють безшумно, тому їх можна використовувати як вдень, так і вночі. Технічне обслуговування обмежується зовнішнім оглядом цілісності корпусу та ламп, видаленням комах із страви-піддону.

Знищувач комах HILTON 30W POWER BN
Знищувач комах HILTON 30W POWER BN

Рекомендації щодо застосування знищувачів комах:

 • Знищувачі комах краще розмістити на відстані 1,5-3 м над підлогою
 • УФ випромінювання приваблює комах, тому не ставте прилад біля інших джерел світла
 • Найкращий результат прилади дають у темряві. Переконайтеся, що між лампою та комахами немає перешкод
 • Розташовуйте лампу на відстані від людей та їжі
 • Мертвих комах з решітки та ламп можна видалити щіткою. Також можна використовувати мильну піну (більшість побутових миючих засобів)

Знищувачі комах дружні до зовнішнього середовища, не містять отрути, без запаху, без шкідливого опромінення та виділень. Лампа, що приваблює комах безпечна, сітка не допускає дотику до неї.

Відлякувачі комах приємно здивують Вас, а докучливі комахи перестануть Вас турбувати!

Магазин знищувачів для комах Hozdom.com пропонує знищувачів для комах таких виробників: Hilton | Maniquick

Матеріал "Що таке знищувач комах, що літають. Які електричні знищувачі бувають. Який знищувач комарів краще купити/вибрати" підготовлений спеціально для магазину Хоздом. Використання інформації тільки з дозволу магазину дрібної побутової техніки Хоздом.com

Де купити знищувач для літаючих комах?

Тут Ви можете вибрати УФ пастку для комах: https://www.hozdom.com/Unichtozhiteli-nasekomyh---195_388