Багато хтоо плутають кухонний чоппер з блендером, подрібнювачем, кухонними комбайном.

Чоппер кухонний – це невелика ємність із пропелером дуже гострих ножів, які рубають продукти харчування. У деяких моделях кухонних комбайнів та блендерів йде подрібнювач для продуктів, але не один з них не зможе так нарубати як чоппер. Чоппер-подрібнювач для кухні має зазвичай кнопку, при натисканні якої і працюють ножі, поки вони працюють він подрібнює. Довше тиснете кнопку – менше шматочки виходять і так до пюре можна дійти. Тому режим більше ручний, ніж автоматичний і зазвичай один. І найважливіше – чоппер рубає і подрібнює сирі овочі та м'ясо, жоден блендер цього не може! Ножі блендера для "ніжного" приготування.

Кухонний чоппер придумали для швидкого змішування та рубання продуктів, переважно м'яса, горіхів, зелені, кави, а також для отримання шматочків льоду. Блендер-подрібнювач Ви не зможете отримати такі рубані шматки, підробити горіхи. У блендері важко діставати всі ці шматочки, тут все легко знімається, чиститься і миється. Чоппером виходить хороша консистенція супу-пюре з рубаними шматочками, чудовий паштет, фаршмак, фарш для рубаних котлет, рубана зелень для салату. Часто в чоппері мелять сир для салатів, паст. Хороші чопери подрібнюють лід на шматочки, звичайно для отримання льоду потрібен льодогенератор або вже готовий лід. Багато хто купує подрібнювач для кави, але краще обійтися кавомолкою, хоча ножі в кавомолці нічим не кращі.

У чопера стінки зроблені зі спеціального протиударного скла або пластику, у блендера – вони слобуваті. Ножі у чопера зроблені з металу і мають форму пропелера вертольота. У деяких чоперів є горловина для додавання продуктів у процесі подрібнення – це величезний плюс. Потужність чоперів не досягає вище 500Вт інакше просто все буде перетворюватися на кашу моментально. Також радимо не вірити, що чашу чоппера можна ставити у свч-піч або піч. Це не два в одному, не п'ять в одному, а просто сама по собі окрема техніка – чоппер та її своя фунцька.

Не всі подрібнювачі – чопери, і не всі блендери мають таку функцію, немає таких ножів. Тому якщо Ви частенько готуєте гамбургери, салати, суп-пюре, подрібнюєте каву і розумієте, що функція чоппера відмінна від іншої кухонної техніки. купуйте.

Чоппер (блендер-подрібнювач) Adler AD 4056

Інтернет-магазин кухонної техніки Hozdom.com може запропонувати величезний вибір кухонних подрібнювачів, у тому числі і чоперів. Телефонуйте та консултанти допоможуть вибрати Вам найкращий хороший чоппер для змішування та приготування продуктів вдома.

Нижче ми зробили добірку найпопулярніших кухонних чоперів, які реально зможуть допомогти вам на кухні. Вдалого вибору!