Шукаєте в магазинах апарат для приготування покрону? Чи не впевнені, який з них кращий? Потрібна порада у покупці приладу для приготування попкорну у подарунок? Нехай наші поради та посібники хоч трохи допоможуть задовольнити Ваші потреби на основі найкращих відгуків про попкорниці.

Попкорниця для дому – це невеликий електроприлад для приготування повітряного попкорну в домашніх умовах, якого вистачить для всієї родини. Приготування попкорну може стати незмінною традицією на святах, вихідних, під час перегляду фільму або футболу, хоча ні – для футболу краще купити фритюрницю та готувати сирні палички, чіпси та інші пивні закуски.

Всі люблять попкорн і хоча у нашій країні культура попкорну з'явилася нещодавно, на полицях супермаркетів Ви знайдете безліч різних кукурудзяних зерен для виготовлення попкорну.

Найпростіше звичайно купувати готовий попкорн у маркетах, але цей продукт не має смаку. Другий спосіб це приготувати в мікрохвильовій печі, третій на сковорідці. Але ми розглянемо ще один варіант – приготування гарячим повітрям у спеціальному апараті для попкорну.

Читайте огляди деяких покірників, які можна купити у наших інтернет-магазинах. Вибирайте найкращий!

Апарат для приготування попкорну Trisa Popcorn Classic 7707

Найкращий за технічними характеристиками прилад для попкорну в домашніх умовах. Набагато швидше справляється, ніж мікрохвильова піч і готує за один підхід 3-4-літрову миску. Миска попкорниці є мірною чашею, тому не промажете з дозою. За відгуками покупців попкорниця просто чудово працює. Єдиний мінус домашньої попкорниці Trisa Popcorn Classic 7707 – найвища ціна.

Попкорниця Trisa Popcorn Classic chrom 7707.75 512

Попкорниця Ariete 2950/1 

Ємна попкорниця, готує попкорн просто, швидко, але також дуже захоплююче – можна спостерігати за процесом через прозорий корпус. Також великим плюсом є кришка як зручний контейнер для попкорну. Відгуки клієнтів приємні, дуже подобається дітям балуватися, але батьківський контроль не завадить.


Попкорниця Winx VITEK WX-1301 ВL

Найпопулярніша попкорниця у дітей України та Росії. Апарат досить потужний, що дозволяє швидке і легке приготування попкорну в домашніх умовах. Готує до 60 г кукурудзяних зерен за 3 хвилини. Прилад працює тільки без олії, не можна підливати, але в комплекті йде мірна ложка для розтоплення олії. Також у апарату для попкорну прогумовані ніжки проти ковзання, що добре для побутової техніки. Попкорницю Vitek Winx WX-1301 ВL складно купити, тому що всі товари із серії Winx TM Vitek досить популярні і рідко з'являються на полицях магазинів України.

Попкорниця Vitek (Winx) WX-1301 ВL

Апарат для приготування попкорну Clatronic 2658 PM

Найпопулярніша попкорниця для дому серед українців. Апарат працює за тим же принципом – нагрівання гарячим повітрям. Відгуки покупців різняться: одні стверджують, що не весь попкорн готується в апараті, оскільки бракує потужності, інші задоволені приладом і переконані, що просто не всі сорти попкорну можна готувати. По характеристиках попкорниця Clatronic 2658 PM нічим не відрізняється від попередників, хіба що мінімальною ціною. Сам апарат зроблений із якісних матеріалів і не викликає недовіри.

Звичайно ж навряд чи Ви готуватимете попкорн вдома для того, щоб взяти його з собою в кінотеатр на перегляд нового фільму. Але зараз все частіше люди дивляться кіно вдома в інтернеті, і такий апарат допоможе повністю передати атомну сферу походу в кінотеатр. Так що вибирайте та насолоджуйтесь закусками, влаштовуйте свята вдома, приваблюйте гостей та розважайтеся самі. І не слухайте скпептиків, що це буде ще один зайвий непотрібний прилад на кухні. адже не дарма ж його вигадали виробники.