Для чого потрібна хлібниця. Основні властивості

Для того щоб хліб довго зберігав свою свіжість і аромат, не сох і не покривався пліснявою, правильним його зберігатиме в хлібниці. Сьогодні в магазинах пропонують широкий вибір таких пристроїв, але не всі вони успішно справляються з поставленими перед ними завданнями. Тому до вибору хлібниці потрібно поставитися з усією серйозністю. Перед покупкою потрібно визначитися з розміром: хліб не повинен заповнювати хлібницю так, щоб її кришка важко закривалася. Інакше нещільно закрита кришка стане причиною швидкого черствіння випічки. Варто звернути увагу на те, чи є на хлібниці вентиляційні отвори, які найчастіше розташовані на задній стінці або в основі. Без них хліб буде швидко псуватись.

дерев'яна хлібниця

Дерев'яна хлібниця

Найкраще регулює вологість та захищає хліб від висихання хлібниця з деревини. При цьому вона найекологічніша. Купуючи таку хлібницю, зверніть увагу на те, щоб вона не була покрита товстим шаром лаку або фарби, внаслідок чого пристрій перестане дихати і втратить свої природні властивості. Важливо й те, щоб конструкція хлібниці не мала зайвих проміжків, а її кришка щільно закривалася. Дерево дуже вбирає запахи, тому не розміщуйте поруч із хлібницею продукти, які мають сильний аромат. Перед використанням хлібниці обов'язково обробіть її слабким розчином столового оцту. Мінусом хлібниці з дерева є те, що її складно мити.

 

металева хлібниця

Хлібниця з нержавіючої сталі

У питанні чистоти більш гігієнічною є металева хлібниця. Найчастіше хлібниці із нержавіючої сталі ідеально підходять для зберігання хліба. Вони легко підтримувати чистоту; вона довговічна, її вентиляційні отвори забезпечують хорошу циркуляцію повітря. Якщо Ви вирішили придбати таку хлібницю, зверніть увагу на її кришку — вона має безшумно і плавно відкриватися. Сучасні металеві хлібниці ідеально доповнять інтер'єр та прикрасять дизайн Вашої кухні.

пластикова хлібниця

Пластмасова хлібниця з екологічного пластику

Купуючи пластмасову хлібницю, потрібно бути гранично уважним. Зараз їхня величезна кількість, - при цьому ціна таких хлібниць дуже приваблива, а якість залишає бажати кращого. Якщо запах хлібниці різкий і сильний, не ризикуйте купувати, оскільки це може виявитися небезпечним для Вашого здоров'я. Але несправедливо не помітити, що зараз у продажу також є хлібниці з якісного, суперсучасного пластику. При цьому вони мають додаткові функції, які рідко зустрінеш у хлібницях з дерева та сталі. Вони можуть бути забезпечені гратами з покриттям, яке вбирає зайву вологу, запобігає появі плісняви, а також дошці для нарізування хліба, що не тупить ножі. Ще одним плюсом такої хлібниці є те, що за нею просто доглядати. Досить просто протерти її губкою з миючим засобом.

 

хлібниця зі скла

Скляні хлібниці

Хлібниці зі скла, як правило, виготовлені наполовину зі скла, а основна частина - дерево або метал. Цілком скляних хлібниць не виготовляє не один завод і торгова марка. Нижня частина скляної хлібниці виготовлена із спеціальної дерев'яної дошки, на якій можна різати хліб, а сама кришка хлібниці робиться зі скла або наполовину зі скла та металу. Скляна частина радше та половина, яка потрібна для перегляду залишків хліба. Практичності в скляних хлібницях мало, єдиний плюс - це ви завжди знаєте кількість хліба. Звичайно це досить зручно. .

вибрати хлібницю

Хлібниця – незамінний аксесуар на кухні, особливо, якщо в ньому проживають маленькі діти. Свіжий хліб завжди має бути на столі. Застосування такого начиння Ви знайдете завжди.

Вибір сучасних хлібниць досить багатий, що дозволяє купити хлібницю з урахуванням фінансових можливостей та своїх персональних переваг.

У каталозі магазину кухонних аксесуарів HozDom.com представлений широкий асортимент хлібниць для дому різних типів: скляні хлібниці з нержавіючої сталі, дерев'яні хлібниці і, звичайно ж, хлібниці з пластику. Хлібниці доступні у продажу по всій Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Одеса, Запоріжжя.

Хлібниці для кухні в магазині Hozdom.com представлені торговими марками
 

Матеріал "Вибираємо хлібницю. На що варто звернути увагу при виборі дерев'яної, сталевої, пластмасової хлібниці?" підготовлений для Hozdom.com. Використання інформації тільки з дозволу магазину товарів для дому та посуду Хоздом.com

Додаткова інформація: https://www.hozdom.com/Hlebnicy---188_300