карусель для миття зелені

Добре відомо, що в літній період, коли хочеться насититися всією зеленню, що дає нам короткостроковий період благодатного тепла, виникає неприємна і пилу, а й від зайвої рідини.

Кожному знайоме неприйняття мокрого листя салату, що не дозволяє отримати повне задоволення від куштування. Млява та мокра зелень у салаті – зіпсований час з його приготування. Паперові рушники, тривале струшування крапель води не дають необхідного результату, залишаючи патьоки та калюжі. Та й зберігати таке мокротиння неможливо. А уявити багатокомпонентні салати зі складними соусами в такому вигляді – нонсенс, що вимагає термінового втручання сушіння для зелені (або, як її ще називають, каруселі, центрифуги для сушіння зелені або salad spinner).

 

центрефуга для миття салату та зелені

Що таке сушка для миття зелені та трав

Це нескладне пристосування - саме та штуковина, що буде присутня на робочому столі весь літній період і створить повний комфорт у безнадійно мокрій справі.
Не що інше, як центрифуга, яка дбайливо висушить трави, листя будь-якого салату, дрібні ягоди та фрукти. Може вона використовуватись і для підсушування нарізаної картоплі.

Являє собою сушка для зелені контейнер з друшляком, який щільно закривається кришкою з певним механізмом. Наприклад, спеціальна ручка для обертання - сушка для зелені Hilton HI 5207 або мотузковий механізм - сушка для зелені Leifheit Comfortline 23200.

Сушка для зелені Leifheit Comfortline 23200

У сушці для миття зелені Leifheit Comfortline 23200 внутрішня чаша (друшляк) ставиться на спеціальний штир, на якому відбувається обертання. Все-таки потрібно дбайливе поводження з подібною конструкцією, щоб уникнути пошкодження штиря. Ідеально відцентрована карусель для сушіння зелені Leifheit Comfortline 23200 за допомогою мотузкового механізму обертатиме сітчастий внутрішній контейнер в обидві сторони (праву-ліву), що забезпечить оптимальне стікання вологи та бажане сушіння продуктів.

Сушка для зелені Hilton HI 5207

Сушка для трав і зелень друшляк, але кришка каруселі для миття зелені має зручну ручку, за допомогою якої здійснюються обертальні рухи внутрішньої чаші, досягаючи швидкості обертання до 800 об/хв. Кілька хвилин – та максимально суха зелень на Вашому столі!

Контейнери сушок виглядають досить презентабельно, щоб гідно сервірувати ними трапезу. Не використану зелень, висушену центрифугою, можна довго зберігати в холодильнику, не забуваючи при цьому щільно закрити кришку.

Принцип використання сушіння для трав та зелені

Не дивлячись на великі об'єми (сушка для зелені Leifheit Comfortline – 5 л, сушка для зелені Hilton – 4,5 л), не варто перевантажувати чаші, щоб не пошкодити механізм центрифуги.

Принцип використання каруселів для зелені Hilton HI 5207 і Leifheit Comfortline 23200 дуже простий. Підготовлену зелень покласти в друшляк, промити під струменем води і, накривши кришкою, приступити до дбайливого обертання. Результат – сухе листя, живий кріп, красиві гігієнічні ягоди, готові відразу на стіл.

При цьому від передчасного гниття під час зберігання сухі продукти застраховані. І вигляд у них не прим'ятий і кашкоподібний, а як на картинці. бездоганна прикраса, що викликає апетит.

Сушка для зелені Leifheit Comfortline 23200 для кращої стійкості має прогумовану основу, що не дозволяє скакати приладу по столу.

 

Як ще використовувати сушку для зелені

Використовувати сушіння для миття салату та зелені можна не тільки за прямим призначенням. У зимовий період, коли зелень стає рідкісним гостем, знадобляться ці ємності для зберігання та транспортування продуктів і страв, як салатники та друшляки.
Спеціальні екстремали пропонують використовувати каруселі для миття навіть як міні-центрифугу для білизни. На любителя, звичайно, таке задоволення.

Головне все-таки призначення сушок для миття – ніжне центрифугування для отримання бездоганно сухого результату, унікальна можливість похрумтіти зеленню із задоволенням!

У інтернет-магазині товарів для дому HozDom.com Ви можете замовити з доставкою по всій Україні сушку для миття салат. І вже через день їсти приємний ніжний салат, а не мокро-водянисту подобу.