Выбрать хлебницу для дома

Що таке хлібниця

Хлібниця є контейнером, що використовується для зберігання хліба та інших хлібобулочних виробів. Як правило, хлібниці мають бути дуже щільно закриті. Хлібниці захищають хліб від вологи та запобігають процесу черствіння. Крім того, також можуть бути корисними у захисті хлібобулочних виробів від шкідників, таких як миші та таргани.

Для чего нужна хлебница

Для чого потрібна хлібниця

Часто люди вибирають для зберігання хліба холодильник, думаючи, що утримуючи хліб холодним, тим самим, блокуючи вологу і не допускаючи його до псування. На жаль, часто відбувається протилежне і хліб, що зберігається в холодильнику, може черствіти швидше, ніж ви думаєте. Процес старіння хліба відбувається набагато швидше за холодних температур, роблячи холодильник поганим вибором для зберігання хліба.

Как правильно купить хлебницу

Які хлібниці бувають

Замість холодильника, щоб хліб був свіжим, краще зберігати його при кімнатній температурі в контейнері, призначеному для утримання вологи, такому, як хлібниця. Моделі хлібниць бувають з дерева, акрилу, кераміки, емалі, пластику та нержавіючої сталі. Хлібниці виготовляються з різними типами кришок, у тому числі навісних. Споживачі можуть вибрати хлібниці із зручними поличками, висувними дошками для хліба.

Ви уявляєте собі сніданок без гаряченьких грінок або тостів, які готуються буквально за пару хвилин або булочок і круасанів? Щоб ранок починався з приємного сніданку, потрібен свіжий ароматний хліб, для цього вигадали хлібниці, що дозволяють зберігати хліб з усіма властивостями довгий період. Але все ж таки, перш ніж купувати хлібницю варто проконсультуватися щодо вибору матеріалу хлібниці. Також варто розуміти, що зберігання хліба в різних хлібницях відбувається по-різному. Розмір хлібниці в принципі однаковий, розрахований на один-два буханці хліба, але у продажу є також і більш ємні хлібниці — для зберігання різних сортів хліба по різних хлібницях. Дизайн хлібниць теж відрізняється один від одного і тут вже Вам вибирати відповідно інтер'єру кухні або їдальні.

хлебницы всякие нужны

Інтернет-магазин посуду та кухонних аксесуарів Hozdom.com пропонує асортимент моделей хлібниць від світових лідерів, які зарекомендували себе на ринку найвищою якістю, насамперед це: Berlinger Haus | Gipfel | Kesper | Krauff | Maestro | Peterhof | Zeller. Усі хлібниці сертифіковані на ринку України. Доставка хлібниць проводиться по всій території України та Києву (безкоштовно).