Якщо Вас цікавить можливість простого та швидкого створення сучасних стильних укладок у домашніх умовах, зверніть увагу на щипці для випрямлення волосся всесвітньо відомого виробника перукарського приладдя компанії Remington, одним із пріоритетних напрямків якої є виробництво подібних пристроїв. Якщо Ваше волосся примхливе і неслухняне – Вам просто необхідний найкращий поліфункціональний випрямляч. Нарівні зі зростанням потреб та побажань споживачів, продукція Remington також еволюціонує, переходячи на новий рівень, створивши випрямлячі з покриттям з тефлону, випрямлячі для вологого волосся, випрямлячі для вирівнювання та завивки волосся, продуктів з покриттям з наноалмазу, випрямляча з олією авокадо та вітамінами А , D, E.

У всіх випрямлячах Remington керамічне покриття пластин для рівномірного нагрівання та ідеального ковзання. Крім керамічного покриття є моделі з турмаліновим та тефлоновим покриттям, або з тефлоновою тканиною, що захищає волосся від пошкодження та перерізу.

Тефлонова тканина PTFE – це виключно міцний та хімічно стійкий матеріал, витканий з тефлонового волокна. Тефлонова тканина обгорнута навколо робочої поверхні приладу, запобігає прямому контакту волосся з металевими частинами пристрою і, акумулюючи в собі гаряче повітря, забезпечує дбайливе укладання. У поєднанні з керамічним покриттям тефлонова тканина гарантує гладке ковзання, рівномірний розподіл тепла та відсутність точок перегріву.

Кераміка – це надзвичайно гладкий і міцний за своєю природою матеріал, тому він вважається одним з кращих матеріалів для створення пластин, що випрямляють. Керамічні пластини легко ковзають по поверхні волосся, розгладжуючи його і надаючи їм чудового блиску.

Турмалінові керамічні пластини забезпечують рівномірне випрямлення волосся, роблячи його гладким і запобігаючи сплутуванню волосся, надають волоссю здорового блиску.

Турмалін – природне джерело негативних іонів для цілющої та антистатичної дії.

Floating Plates System – система пружних пластин для забезпечення ідеального дотику до волосся.

Варто звернути увагу на наявність регулювання нагрівання. Практично всі випрямлячі Remington мають механічний або цифровий контроль за температурою нагріву, що дозволяє вибрати потрібну температуру для Вашого типу волосся.

Дуже зручно, що випрямляч має фіксатор пластин.

Сучасна, надійна та безпечна керамічна праска для волосся дозволить будь-якій особі влаштувати перукарський салон вдома.

Вибираючи для щоденного використання прасок для випрямлення волосся Remington, Ви отримуєте все необхідне для того, щоб за кілька хвилин робити зачіски з ідеально випрямленого волосся. Вузькі пластини, що плавно досягають потрібної температури, захищають волосся від пошкоджень при укладанні.

Новий випрямляч серії Protect & Shine (S2006) з покриттям з кераміки, турмаліну та тефлонової тканини призначений саме для такого бездоганного укладання. Пристрій дбайливо піклується про Ваше волосся, надаючи йому гладкість і здоровий блиск, крім того, воно забезпечує на 70% більше захисту від ламкості та перетину волосся.

Випрямлячі серії Wet2Straight призначені для одночасного сушіння та випрямлення вологого волосся та створення ідеального укладання для об'ємної та жорсткої шевелюри, спеціально для густого та кучерявого волосся. Якщо провести його по вологому волоссю, чути шипіння. Це керамічні пластини перетворюють зайву вологу на волоссі на пару, створюючи ефект «терапії паровим зволоженням». Цей механізм дозволяє гарантувати швидший, щадний та довготривалий результат: ідеальну гладкість здорового волосся на цілий день! Цей випрямляч для волосся можна використовувати і на сухому волоссі. пристрій оснащений функцією Heat Boost, яка автоматично встановлює оптимальну температуру пластин. З Wet2Straight Ви досягнете результату швидше, а укладання буде ідеально рівним і більш тривалим. Немає необхідності спочатку сушити волосся феном, а потім укладати. Wet2straight поєднує ці два процеси. Wet2Straight призначений для використання на вологому волоссі, тобто. в той момент, коли волосся найбільш гнучкі і сприйнятливі до укладання. З Wet2Straight Ви фіксуєте нову, випрямлену структуру волосся, і вона залишається в цьому стані до тих пір, поки Ви знову не піддасте волосся впливу вологи. Нове ексклюзивне покриття з тефлону, кераміки та наноалмазу дають довічну гарантію робочим пластинам, рівномірно розподіляють тепло, перешкоджають появі точок перегріву і на 70% роблять поверхню пластин гладкішими.

Праски для волосся лінії Sleek&Curl пропонує сучасні технології, винятковий захист волосся та інноваційний дизайн. Унікальне поєднання для блискучого та здорового волосся!

Найголовніше, що ці випрямлячі і створюють локони та випрямляють!

Керамічне покриття забезпечує рівномірне нагрівання і запобігає виникненню точок перегріву, що завдають шкоди здоров'ю волосся, уможливлюють закручування кінчиків волосся.

Ексклюзивне покриття з тефлону, кераміки та наноалмазу представлене і в Remington S 1052 – випрямляч волосся Sleek&Curl з цифровим контролем температури (широкі пластини), який призначений для випрямлення волосся та завивки, завдяки особливим напрямним для волосся та округленим краям пластин.

Новий випрямляч для волосся Straight in a Stroke (S9901) поєднує в собі останні розробки в галузі догляду за волоссям та стильний дизайн. Ексклюзивне покриття з тефлону, кераміки та наноалмазу дозволяє нагріватися пластинам до 230 градусів, рівномірно розподіляючи тепло на поверхні пластини та перешкоджаючи появі точок перегріву, має довічну гарантію. Плаваючі пластини та висока температура нагріву дозволить Вам швидко і дбайливо випрямляти Ваше волосся, досягаючи якості салонного укладання.

Для короткого волосся підходить міні-випрямляч Remington S 2880. Його довжина всього 15 см. Ідеально підійде для створення зачіски дитині перед важливою подією. Міні-випрямляч у комплекті має зручну термостійку сумочку, яка оберігає вміст маминої сумки від контакту з гарячими пластинами. І сама мама може скористатися міні-випрямлячем для приведення себе в порядок. Незамінним міні-випрямляч Remington S 2880 буде й у дорозі.

Унікальні щипці для випрямлення волосся Remington S2044 – дозволяють індивідуально підбирати відповідний рівень температури для будь-якого типу волосся, автоматично вимикаються через шістдесят хвилин роботи. Цей прилад для розгладження кучериків має покриття з кераміки та тефлонової тканини вузьких пластин, що гарантує рівномірне нагрівання для запобігання волоссю від шкідливого впливу високих температур та легке ковзання по пасмах волосся. Щипці для випрямлення волосся Remington S2044 – прості у використанні. Ви зможете застосовувати їх для боротьби з кучерями хоч щодня. Прилад Remington S2044 дбайливо піклується про Ваше волосся, даруючи їм здоровий блиск і ідеальну гладкість. За допомогою Remington S2044 Ви завжди зможете зробити собі зачіску з бездоганно гладкого волосся лише за кілька хвилин.

Для створення 6-ти різних образів зачіски Remington створив випрямляч/праску для волосся S1051 з округлими краями, який не тільки випрямить, а й створить локони 5-ти різних видів.

Для випрямлення сухого та вологого волосся із запобіганням сплутуванню Remington пропонує S7902, а для блиску та шовковистості S9950

Стайлер Remington S 2002 для укладання довгого та кучерявого волосся із серії випрямлячів для волосся Remington Protect & Shine – це здоровий блиск прямого волосся, легкість і простота укладання, і надійний захист волосся під час та після використання. Захисний шар турмаліну та тефлонової тканини, що покриває керамічні пластини приладу, оберігає волосся від перегріву під час укладання і, крім того, скорочує ламкість та перетин волосся більш ніж удвічі.

Ще цікавіший продукт – прасування з пластинами, просоченими кондиціонером для догляду – Remington Shine Therapy. Їхні пластини зроблені зі спеціального матеріалу, який за структурою схожий на губку з крихітними отворами. Ця губка просочена спеціальним кондиціонером, що доглядає, з маслом авокадо, вітамінами і силіконом. Під впливом температури мікрокількість кондиціонера наноситься на волосся при укладанні, доглядаючи його і надаючи здорового блиску.

Remington представляє справжні шедеври сучасних технологій. Наприклад, щипці з покриттям з тефлонової тканини – Remington CiF 75. З одного боку, тефлон один із самих слизьких матеріалів, а з іншого – – структура тканини дозволяє простіше накрутити пасмо та захистити її.

Для щоденного використання вибирайте випрямляч для волосся з вузькими пластинами Remington S 9904 або випрямляч керамічний Remington S 2013, для сухого та вологого волосся Trisa Tr 1302.

Професійні вузькі керамічні пластини рівномірно розподілять нагрівання, не пошкодивши волосся.

Користуючись випрямлячем для волосся, завжди вибирайте температуру, яка підходить Вашому типу волосся , правильно вибирайте час витримки: короткочасний вплив температури фіксує волосся, але не встигає його пошкодити.

Правильне покриття захищає Ваше волосся під час укладання. Чим гладкіше, слизьке покриття, тим менший ризик, що волосся прилипне і спалюється. Крім того, сучасні покриття з кераміки або турмаліну більш рівномірно прогріваються і добре тримають задану температуру.

Використовуйте випрямляч тільки на чистому волоссі без засобів для укладки. Маски, сироватки та інша косметика, що наноситься на довжину волосся, теж прирівнюється до засобу для укладки. А ось вже після укладання Ви можете скористатися і лаком, і гелем.

Сучасні моделі пішли далеко вперед у безпеці та зручності використання. Прасування та стайлери Remington здатні замінити Вам салон краси вдома, за Вами тільки виконання простих правил, і Ваше волосся буде здоровим, а зачіска – – на піку моди!

Матеріал "Праски для волосся Remington. Огляд випрямлячів для волосся Remington". Використання інформації тільки з дозволу магазину товарів для краси та здоров'я Хоздом.com

Додаткова інформація: https://www.hozdom.com/Vypryamiteli- Utyuzhki-dlya-volos---196_230