Ритм сучасного чоловіка не дозволяє багато часу проводити за ранковим туалетом, при цьому хочеться забути про шкірне роздратування та порізи. Забуті мелодії ніжного дзижчання електробритв впевнено повертаються до наших ванних кімнат.

А опинившись у чужому місті, вагоні, терміналі, не доведеться шукати проточну воду, піну, верстати чи змінні леза. Пристрій такий, що він може працювати від джерел струму з різним діапазоном. Саме тому незамінно у відрядженнях та далеких поїздках.

В даний час накопичений досвід інженерів-конструкторів, які стояли біля початку розробки перших радянських електричних бритв, був з успіхом втілений у нову лінійку моделей «Харків», «Новий Харків», «Breetex». Всі вони мають відмінні споживчі властивості і зарекомендували себе як якісні вироби тривалого користування.

Для того щоб вибрати якісний прилад для гоління, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси. Зокрема, варто визначити, як часто буде використовуватися електробритва:

  • Якщо Ви збираєтеся використовувати бритву саме у ванній кімнаті, то варто подбати про модель, яка буде максимально адаптована саме до вологого гоління.
  • Якщо Ви часто буваєте у відрядженнях або плануєте використовувати бритву в дорожніх умовах, то найважливіше звернути увагу на швидкість заряджання, а також на велику ємність акумулятора.

Зверніть увагу на джерело живлення. Існують різні прилади, що працюють від електричної мережі або від акумулятора. Ідеальний варіант – моделі, здатні в залежності від ситуації працювати як від мережі, так і від акумулятора.

Щодо мінусів, то, безперечно, це залежність від електрики.

Більшість моделей оснащені спеціальним триммером. Такий триммер дозволяє виробляти підрівнювання щетини та волосся, а також може служити як пристрій для стрижки.

Як відомо, існують сітчасті та роторні бритви. Різниця полягає в механізмі: у сітчастій бритві волоски зрізаються вібруючими лезами, прихованими за поверхнею сітки, а в роторній – ножами, що обертаються навколо своєї осі.

Якщо у Вас коротка жорстка щетина, Вам підійде роторна система, якщо ж волоски довгі та м'які – Вам сподобається електробритва сітчаста, вона менше травмує, а значить підходить для людей з чутливою шкірою.

Більшість електробритв Харків мають два або три ротори, що піднімають волоски перед зрізанням. Ці бритви не тільки добре збривають волоски на обличчі, але й повторюють складні контури шиї та підборіддя, збриваючи волоски з особливою ретельністю і без особливих зусиль. Кращі роторні бритви оснащені поворотними роторами та триммерами для довгого волосся та бакенбард.

Роторні бритви особливо підходять для чоловіків зі складною формою щелепи, за рахунок рухливих бриючих головок .Вони набагато тихіше, ніж сітчасті, до того ж час роботи в автономному режимі без зарядки, набагато довше (але це залежить від моделі).

Наприклад, електробритва Харків-6500 – роторна двоножова мережева, автоматик, для сухого гоління, Електробритва Харків-7500 – роторна триножова мережева, автоматик, для сухого гоління.

На відміну від своїх попередників у цих електробритвах використовуються сучасні технічні досягнення у бритвових системах. Виробники оснастили робочий блок сучасними ножовими парами з ультратонкими сітками, які забезпечують гладке та чисте гоління. Спеціально заточені рухомі ножі з високоміцної легованої сталі видаляють як довгі, так і короткі волоски.

Роторна система гоління забезпечує безшумну роботу без вібрації, а круглі гоління гоління з новітньою системою здвоєних лез, у поєднанні з потужним двигуном – оптимальне та швидке гоління у будь-якому напрямку.

Сьогодні Харківська бритва має сучасний якісний низьковольтний колекторний двигун з підвищеним крутним моментом, що надає надійності та довговічності електробритвам.

Електробритва Харків має такі переваги:

  • Імпульсний блок живлення на базі контролера Power Int.(USA), що додатково гарантує впевнену роботу приладу
  • Автоматичний вибір напруги 100В – 240В (можна голитися в будь-якій країні світу без перемикання, а також за значних перепадів напруги в мережі), що створює додаткові умови комфорту для споживачів
  • Самозаточувані ножі з лазерним заточуванням із високоміцної легованої сталі, що забезпечує кращий результат за менший час (моделі Харків)
  • Гіпоалергенні ультратонкі нерухомі ножі з подвійними доріжками та новітньою системою здвоєних рухомих лез із високоякісної нержавіючої сталі (моделі Новий Харків та Breetex). Оптимально прилягають до шкіри. Голять без почервоніння, роздратування, стягнутості
  • Удосконалене об'ємне тривимірне повторення контурів обличчя – система Flex Action (Флекс Екшн) (моделі Новий Харків)
  • Різноманітні кольорові рішення корпусу бритви, що дозволяє споживачам задовольнити свої особисті уподобання в кольорі та отримати максимальне естетичне задоволення від гоління електробритвою (моделі Новий Харків).

Позбавлення від волосяного покриву буває болючим, але тільки не в тому випадку, якщо Ви проводите цю процедуру із застосуванням електробритв Breetex, які ідеально поєднали у собі високі технології, безпеку та гарантію тривалого терміну служби. Електробритви Breetex також відрізняються неперевершеним рівнем комфорту, стильним зовнішнім виглядом та ергономічністю.

Модельний ряд електробритв Breetex різноманітний і представлений приладами із сітковою (Breetex Universal BR 1310 W, Breetex Titan BR 1302 W) та роторною (Breetex Rondo BR 5202 W, Breetex Optima+ BR 3203 W) бритвеними системами.

Електричні бритви Breetex збривають абсолютно всю щетину, як м'яку, так і грубу, і жорстку, не травмуючи при цьому шкіру. На додаток до бритв Breetex Ви отримуєте зручну дорожню сумочку, яка призначена для транспортування даного приладу, наприклад, у подорожі.

Наявність тримера (Breetex Standard+ BR 2203 W, Breetex Expert BR 3201W) припаде до вподоби тим, хто любить наводити красу на бороді, вусах і бакенбардах.

Серед електробритв Новий Харків є подарункові варіанти: електробритви в пам'ятній ексклюзивній коробці з магнітом та колекційній ексклюзивній VIP-скриньці з цінних порід дерева (НХ 2012 «FANAT»).

Оригінальна новинка Новий Харків – роторна електробритва бізнес-класу Новий Харків НХ-8504 «Фаворит+» поєднала в собі всі сучасні рішення та забезпечує якісне м'яке гоління без роздратування. Модний, професійний, потужний, оригінальний, сучасний дизайн сподобається чоловікам, які знають собі ціну та мають свій власний стиль. Лакований двоколірний корпус (червоно-чорний та синьо-чорний) привертає до себе погляди майбутніх користувачів, наголошуючи на елегантності нової бритви. Довговічний Ni-Mh (нікель-метал-гідридний) акумулятор, безшумна робота, відкидний тример – НХ-8504 «Фаворит+» має порівнянний рівень якості гоління з аналогами провідних закордонних виробників і при цьому 1,5 – 2 рази доступніше за ціною.

Ви відчуєте сенсаційно гладке гоління з приладами НХ 9525 «Спорт», НХ 8521 «Майстер», НХ 8503 «Лідер».

Безперечно, бритви Харків завжди будуть під рукою і дозволять чудово виглядати у відповідальний момент.

Блиться із задоволенням!