Ми звикли, що грілка — це плоский посуд наповнений гарячою водою, що обігріває будь-яку частину тіла. Грелка забезпечує тепло і гарне самопочуття, полегшує біль при незначних забитих місцях та пошкодженнях. Крім того, грілки можуть служити терапевтичним засобом, що використовується в домашніх умовах.

На сьогоднішній день грілкам з водою конкуренцію складають нові винаходи в галузі медицини та технологій - електрогрілки, електроковдри, електропростирадла, грілки-подушки і навіть грілки з масажем для ніг.

Такі електрогрілки не тільки пом'якшують неприємні болючі відчуття, але й допомагають почуватися комфортно і затишно в будь-якому місці, а також покращують кровообіг, обмінні процеси в організмі і навіть дуже часто використовуються при ревматизмі, остеохондрозі та інших захворюваннях.  

Електрогрілки прекрасно підходять для обігріву в будь-яких умовах. Наприклад, акумуляторна електрогрілка може працювати від акумулятора та від прикурювача. Таку грілку можна використовувати як просто неба, так і в автомобілі.

Практично всі електрогрілки мають кілька режимів температур та автоматичне відключення — це допомагає економити електроенергію (високоекономічні, споживають до 100 Вт) та убезпечити себе від перегрівання.

Для тих же, хто постійно мерзне, відмінно підійдуть електроковдри та електропростирадла. Функціональні та технічні властивості в принципі нічим не відрізняються від електрогрілок. Перевага електроковдр і електропростирадла в тому, що вони можуть залишатися в ліжку сплячого і мають великі розміри.

Електроковдра та простирадло зазвичай виготовляється з вовни, флісу та PES (ПОЛІСЕТНИЙ ЕПОКСИДНИЙ СИЛОКСАН & напівпровідник). Електроковдри призначені для укриття або загортання, а електропростирадло стелюють на ліжко і тепло надходить знизу. Електричне простирадло хороше для попереднього нагрівання ліжка, а електроковдра для накриття тіла.

Винахідники, звичайно і не забули про тих, кому мало просто зігрітися, але й хочеться розслабитися. Деякі виробники електрогрілок (Beurer) випускають грілку для ніг із масажем. Такі грілки мало того, що просто зігрівають ноги, але забезпечують ще приємним стоп-масажем двох типів — заспокійливим та освітлюючим. Грілки з масажем для ніг високоекономічні та споживає до 16 ватів.

Існує величезна кількість різних типів електропровідних контейнерів тепла: грілки, ковдри, матраци, подушки, простирадла, та грілки для ніг з масажем, але всі вони рекламуються як безпечні, ефективні, зручні, добре стираються тощо, відмінності лише у дрібних деталях, які не впливають на основну властивість електрогрілки — надавати тепло.

Затишку, тепла, здоров'я та вдалих покупок!

Матеріал "Грілки" підготовлений Hozdom.com. Використання інформації лише з дозволу магазину Товари для краси та здоров'я www.Hozdom.com