Сталося довгоочікуване диво: у Вас з'явився малюк. Ви вже встигли придбати дитяче ліжечко, коляску, одяг та інші необхідні речі. А чи завжди замислюються молоді батьки про те, що їм потрібно купити ще й спеціальні ваги для новонароджених?

Незалежно від того, скільки важила дитина при народженні, у перші роки життя крихітки обов'язково проводити її контрольне зважування, адже часто буває так, що вимірюючи вагу малюка в кабінеті у педіатра, Ви не зможете визначити, чи вистачає немовляті молока, чи достатньо. його апетит, і чи не хворий він.

Електронні ваги для новонароджених

Ваги для новонароджених бувають механічні та електронні. Електронні ваги мають ряд переваг: ними простіше користуватися (не потрібно мати спеціальні навички, щоб пересувати гирки), вони більш точні і можуть зафіксувати вагу Вашої дитини, навіть коли вона перебуває в русі. Електронна пам'ять ваг може дозволити Вам зберегти всі параметри зважування за кілька днів, та й розмір такого приладу значно менший за механічний аналог.

Механічні дитячі ваги

Перевагами ж механічних ваг є низька ціна, довговічність та відсутність необхідності в джерелах живлення. Що стосується матеріалу виготовлення люльки, куди Ви кластимете свого малюка для зважування, то ми рекомендуємо зупинити свій вибір на пластиці, а також запитайте продавця, чи є можливість замінювати або знімати піддон, коли дитина підросте. Використовувати терези після того, як дитина їх переросте, небезпечно. У деяких дитячих поліклініках механічні ваги зараз замінюють на електронні. Але при цьому старі ваги не викидають – адже їхня точність і надійність перевірена десятиліттями.

Торгівельна марка Magio порівняно недавно з'явилася на ринку України, але ціна на їх продукцію та досить прийнятну якість схиляють купити ваги для новонароджених із їхніх моделей. Крім того, ТМ має сервісні центри по всій Україні, навіть у маленьких населених пунктах, що досить рідко для недорого бренду.

Магазин товарів для новонароджених Hozdom.com тестував якість і функціональність ваг для дітей Magio і може сміливо заявити, що ціна 20 євро – це мінімум, оскільки ваги мають добрі показники: +/-10 г відхилення, функція тари, пам'ять. Цього достатньо для постійного виміру ваги малюка. Інші виробники ваг мають такі ж показники, і особливо нічим не відмінні від Magio, крім ціни. Щоправда, якщо дивитися на важливий показник відхилення, то ваги Momert і Tefal у виграші. Дитячі ваги Tefal і Momert показали найточніший збіг ваги, але їх ціна понад 500 грн не варта того.

При виборі ваг для новонароджених також радимо звертати увагу на можливість подальшого використання, інакше простіше брати дитячі ваги напрокат. Звертайтесь за констультацією до наших менеджерів за тел.: (067) 443-49-00, (044) 229-58-39 – вони точніше розкажуть Вам відмінності та переваги тих чи інших моделей дитячих ваг.