Іноваційні технології компанії Braun не обійшли стороною проблему догляду за неслухняним, наелектризованим волоссям, надавши новій гребінці Braun Satin Hair 7 ексклюзивні властивості, що дозволяють зберігати волосся гладким і блискучим протягом усього дня. Портативна гребінець нового покоління поміщається в дамську сумочку, а її можливості схожі на салонний догляд.

IONTEC – технологія, розроблена фахівцями Braun, створює хмару іонів навколо волосся, нейтралізуючи статичну електрику, що докучає зачісці.

Генерація іонів – процес автоматичний і безпечний, а результат нової технології не забариться. Волосся миттєво засяє і стане напрочуд гладким без особливих зусиль.

Різниця з іонізацією Braun Satin Hair 7 – геніальна альтернатива різним випрямлячам і кондиціонерам, що значно шкодять волоссю. Компактний прилад ефективно бореться з непослухом навіть зворотним боком гребінця. Статична електрика, що створює неприємності та незручності, знімається одним рухом по волоссю.

Натиснувши кнопку – отримаєш результат, причому результат чудовий та бездоганний.

Поживна аура активних іонів одягне сорому на розпатлану зачіску, надаючи їй ефекту абсолютної досконалості.

Щоб не пошкодити волосяну кутикулу та структуру волосся у фен-щітці Braun Satin Hair 7 застосовується технологія безшовних зубців, які дбайливо і м'яко розчісують волосся. Їхня поверхня виключно гладка, що робить розчісування максимально комфортним.

Подушечка гребінця Braun Satin Hair така м'яка, щоб розчісування стало задоволенням і для волосся, і для шкіри голови. Вона знімається і чиститься настільки часто, наскільки необхідно.

Як використовувати Braun Satin Hair

Розгребка Braun Satin Hair захищена від випадкового включення, використання звичайних батарейок надає обслуговуванню гребінця Braun Satin Hair 7 простоту та доступність, що дозволяє не піклуватися про її стан при перенесенні в сумці або подорожі.

Автовимкнення спрацьовує через 5 хвилин роботи, зберігаючи заряд батареї для тривалого використання.

Використовувати гребінець Braun Satin Hair 7 слід тільки на сухе волосся, легко і без примусу ковзаючи по волоссю, із задоволенням дивлячись на результат.

Гарний настрій та досконалий вигляд забезпечені дією активних іонів, здатних приборкати і, що важливо, не пошкодити при цьому наелектризоване волосся.

Блиск, сяйво, максимальна гладкість легко і миттєво – концепція інноваційної гребінця Braun Satin Hair 7, здатної миттєво перетворити розтріпу на доглянуту панночку. При цьому ні додаткові засоби, ні зусилля, ні спеціальні прилади не знадобляться. Тільки гребінець Braun Satin Hair 7, що робить чудеса.

Відео до гребінця Braun Satin Hair 7

Цю модель гребінця з іонізацією Braun Satin Hair 7 Ви можете купити в інтернет-магазині HozDom.com