Ваги підлогові – це найпростіший засіб стежити за своєю вагою. Сучасні ваги підлоги досить тонкі і легкі. Вони не вимагають багато простору і можуть бути встановлені будь-де. Ваги для підлоги можуть бути механічними та електронними.

Механічні ваги підлогові уявляє собі будь-яка людина. Коли стаєте на ваги механічні, Ваша вага тисне на пружину, яка власне і рухає вказівну стрілку за шкалою вимірювання, і Ви отримуєте результат, який може бути як радісним так і не дуже для Вас.

Електронні ваги підлоги в міру розвитку технологій зазнали багаторазової зміни. У наші дні електронні ваги не тільки легко визначають Вашу вагу, але й можуть підказати яку зараз годину, можуть також обчислити відсоток зайвої ваги у Вашому організмі, зрозуміло, за її наявності, а також можуть зберегти свідчення різних людей, які користувалися вагами.

Електронні ваги найпопулярніші, адже видають вагу з точністю до 100 грамів. Механічні ваги не дають такої наочності, як електронні, але вважаються довговічнішими та дешевшими. До переваг механічних конструкцій можна віднести і здатність витримувати великі навантаження, низьку схильність до поломок. У свою чергу ваги підлогові електронні мають таку безумовну перевагу як невелика похибка. У середньому вона дорівнює 100 грн. Крім цього ваги електронні підлоги забезпечені цілим рядом специфічних функцій. І перш за все слід сказати про таку функцію, як пам'ять. Ваги здатні зберігати інформацію про попередні зважування відразу кількох користувачів (до десяти осіб). Окремі моделі можуть також «розпізнавати» того чи іншого користувача.

Ваги можуть оснащуватися електронікою, яка не поступається комп'ютеру. Крім визначення ваги людини, такі ваги визначають співвідношення води, м'язової чи жирової маси та кісткових тканин. Крім того, ваги здатні заносити в пам'ять зміну ваги в часі, вгадувати конкретного користувача, визначати оптимальну масу тіла, давати поради щодо дієти та фізичних навантажень.

Відомо, що точність результатів зважування залежить від чутливості обладнання. Ваги для підлоги повинні встановлюватися на максимально рівній і твердій поверхні.

Зазвичай цей тип ваг використовується для зважування людей, але є моделі, які здатні зважувати великі предмети будинку. Звичайні ваги мають допустиму вагу до 160 кг, але є моделі з межею допустимості від 100 до 220 кг. Ваги для дому виготовляють із різних матеріалів: пластику, металу, скла, дерева та багатьох інших. Найбільш популярні пластикові та металеві зі вставками зі скла. Повністю скляні ваги досить крихкі і вимагають дуже дбайливого догляду, дерев'яні ваги найякісніші та найдорожчі, металеві надійні та доступні за ціною, а пластикові найдешевші, але не такі довговічні.

Якщо Ви вибираєте ваги тільки для вимірювання ваги, Вам варто задуматися над їхньою формою та кольором, нинішня різноманітність дозволяє підібрати ваги в гармонії з будь-яким інтер'єром. Gorenje OT 180 GB, ваги для ванної кімнати Momert 5854, ваги підлогові Beurer GS43 будуть стильним сучасним аксесуаром, а технологія Tap-On дозволяє цим вагам автоматично вмикатися відразу після дотику до поверхні.

Електронні ваги з аналізатором складу тіла визначать не тільки Вашу вагу в даний момент, але й нагадають попередню, визначать вміст води, вміст жирової тканини, масової частки м'язової тканини в організмі. Ваги-аналізатори AEG PWI FA 4914, Soehnle Body Control F3 63750, Momert 5849, Bosch PPW 6440 мають вбудовану пам'ять, що дозволяє зберігати дані, а значить, Ви завжди зможете відстежувати динаміку зміни своєї ваги та стану організму.

 

PS45 BMI Beurer – ваги підлоги з індикацією індексу маси тіла (BMI) самі інтерпретують результати зважування, показують час і температуру (в °C і °F), визначають середнє значення останніх вимірювань, мають 5 осередків пам'яті для 10 користувачів.

Діагностичні ваги можуть виробляти індикацію калорій AMR/BMR (BMR – у стані повного спокою, AMR – при заданому рівні фізичної активності). Наприклад, BF100 Body Complete Diagnostic scale Beurer.

Для великих оригіналів створені мовні підлогові ваги PS24 Beurer, що мають мовний висновок німецькою та англійською мовами з регульованою гучністю звуку та підлогові ваги з дуже великим дисплеєм 38мм – PS16 Beurer.

Ваги дизайнерські – для любителів гламуру та оригінальності – поєднують у собі всі якості електронної ваги з ексклюзивним оформленням. GS37 LeatherSensation Beurer – з високоякісним чохлом зі штучної шкіри, скляні ваги GS37 Glamour Beurer – з блискучим візерунком зі стразів.

Beurer GS 27 Black Flower, ваги підлогові TEFAL PP 1056, електронні ваги підлогові Clatronic PW 3369, Dex DBS-309 Romantic – колір та форма ваги на Ваш вибір відповідно до дизайну ванної кімнати.

Електронні колонні ваги Momert 5960 підходять для використання лікарями та медичними установами для обслуговування пацієнтів.

Механічні ваги теж мають різні кольорові та дизайнерські рішення, відповідаючи сучасним вимогам покупця. POLARIS PWS 1307, Binatone BS8001 – для любителів перевіреної віками механіки.

Охочих удосконалити своє тіло в наш час достатньо. А з огляду на те, що зайва вага – це ще й певні хвороби, першою покупкою при бажанні схуднути або привести свою вагу в норму є підлогові ваги. Вони ідеально підходять для дому, компактні і мають прийнятну вартість. Вага кожного домочадця завжди буде під контролем.

Матеріал "Підлогові електронні ваги. Які ваги підлоги бувають. Типи, види терезів. Функціональні можливості цифрових ваг підлоги". Використання інформації лише з дозволу магазину товарів для дому Хоздом.com.

Додаткова інформація: https://www.hozdom.com/Vesy-napol-nye--- 196_222