Рудиментарний спадок від мавп – оволосіння шкірного покриву – завдає чимало турбот та неприємностей. Часткове та тимчасове видалення волосся змушує перебувати в постійному очікуванні чергової процедури, яка знову-таки носитиме оборотний характер. Викликаючи певний дискомфорт, і домашні, і апаратні методики депіляції, не руйнують повністю і назавжди волосяний фолікул, що є перманентним посилом для зростання цієї білкової субстанції, що створює неестетичне видовище.

Боротьбі з оволосінням присвячується безліч способів, розроблених та втілених багатьма компаніями. Методики різноманітні, з різним ступенем болючісті, але практично всі вони не дають бажаного результату або мають протипоказання. Запалення та свербіж, опіки та алергічні реакції супроводжують більшість із них, не приносячи бажаного результату. Земна філія пекла з повним циклом виробництва нагадує видалення дикорослого волосся доморощеними та салонними методами.

Руйнування ж волосяної цибулини в домашніх умовах радіочастотним приладом – епілятором – процес трудомісткий, але вартий тимчасових і моральних витрат.

Епіляція з EpilQuick Maniquick MQ 920 загартованим у боях борцям за свободу від небажаного волосся здасться нереально приємним заняттям. І, оскільки результат не забариться вже через півхвилини і збережеться назавжди, навіть скептично налаштовані користувачі погодяться, що це перемога. Безумовна перемога над нескінченними муками, причому безболісна та безповоротна.

Займівши такий диво-приладчик у домашнє користування, забудьте про побічні ефекти та покусані губи, унікальна технологія EpilQuick Maniquick MQ 920 допоможе без викиду норадреналіну за рахунок радіочастотної енергії надійно зруйнувати волосяний фолікул через волосинку. Секунди очікування – і стовбур волосся відокремиться назавжди, і в цьому місці більше не з'явиться – будьте певні.

Ніякого роздратування, алергії, шрамів, не дай боже, опіків, фолікул висушується і не в змозі більше притримувати і вирощувати нікчемну волосину, як би щільно вона в ній не трималася. Так що без жодної механіки та хімії він відпадає, не залишаючи шансів на повторну появу.

Звичайно, слід дотримуватися інструкції та повторити процедуру, але результат дії радіочастот буде однозначним. І членам партій, що не довіряють EpilQuick Maniquick MQ 920, залишиться тільки нервово кусати лікті в явочних салонах краси.

Швейцарська якість EpilQuick Maniquick MQ 920 гарантує успіх на складній ниві боротьби з постулатами дарвінізму, доводячи реальність відриву від коренів спадковості при розумному догляді за своїм прекрасним тілом.

EpilQuick Maniquick MQ 920 подбає про обличчя, брів, бюст, і, звичайно, педантичні області пахв і бікіні. Ноги стануть шовковистими і гладкими, як у немовляти.

                    

Український покупець, що відрізняється темним кольором волосся, що безуспішно бореться за естетичність за допомогою застарілих методів, нарешті набув можливості з EpilQuick Maniquick MQ 920 досягти бажаного. І не просто на час, а зовсім позбутися настирливого, небажаного, безладно зростаючого волосся на тілі, що завдає чимало клопоту і створює неприємності, а то й комплекси.

EpilQuick Maniquick MQ 920 – революція вдома, що несе нове життя з відчуттям комфорту та повноцінності гарного тіла.