Цілющі та розслаблюючі властивості гідромасажу добре відомі, але не часто доводиться користуватися професійними послугами через брак часу та коштів. Мрія мати джакузі у себе вдома, щодня і будь-коли перестала бути просто мрією, виробники техніки Maniquick пропонують джакузі у Вашу ванну – AQUARelax MQ 780.

Прилад, який завжди під рукою, задоволення, яке завжди з Вами

Скинути втому, зняти нервову напругу, наповнитись живлющою енергією озонованої води – це видима частина безперечної користі джакузі. І все це прямо у своїй улюбленій ванні, яка не використовується для багатьох клієнтів, а отже, чистота якої не викликає неприємних сумнівів.

М'який гідромасажний килимок щільно прилягає до дна ванни і є абсолютно безпечним. Його блок керування надійно прикріплюється до стіни у зручному місці, а дистанційне керування дозволить вибирати режими та швидкості масажу, використовувати таймер та насолоджуватися процедурою. Оздоровчий ефект гідромасажу з AQUARelax MQ 780 забезпечений.

Мільйони бульбашок з озоном, що дезінфікує водопровідну воду, змусять Ваше тіло попливти в теплих водах термальних джерел, ненав'язливо та приємно упорядковуючи всі системи організму. Нервову, в першу чергу – ніякі стресорні фактори не встоять перед розслаблюючою процедурою, проблеми зблукнуть і виявляться десь далеко за порогом. Обгортаючі бульбашки зроблять свою справу, створюючи приємну насолоду і спокій. Помітно зміниться колір і структура шкіри, насиченої киснем, тонус і еластичність.

Додамо сюди головну зовнішню проблему – целюліт, тобто його профілактику і явне звільнення від нього при регулярному застосуванні AQUARelax MQ 780. Гідромасажні процедури – реальний спосіб боротьби з цією неприємністю, викликаною порушеннями ліпідного та водно-сольового обміну. Враховуючи, що боротьба з целюлітом з AQUARelax MQ 780 має досить прийнятний характер, не варто нехтувати такою можливістю. Вибрати потрібну інтенсивність повітряних бульбашок не складе труднощів.

На перших порах непомітно неозброєним оком вплив гідромасажу на лімфатичну та серцево-судинну системи, зміцнення капілярів та більших судин, насичення крові киснем та покращення обміну речовин. Але при регулярному використанні, загальне самопочуття та бадьорість, готовність організму до фізичних та емоційних навантажень виразно покажуть позитивний ефект, звільнення від шлаків та покращення якості життя.

Електронний масажний килимок AQUARelax MQ 780 не тільки створює модульований потік бульбашок, а й підігріває воду, зберігаючи температуру у ванній кімнаті на бажаному рівні. Водночас насичується вода молекулами озону з бактерицидними властивостями.

Виходячи з ванної з AQUARelax MQ 780 головне, не забути стати на ваги – зайві кілограми неухильно йтимуть у минуле неозоноване життя, життя без такої простої радості як джакузі з AQUARelax MQ 780.

З новими силами та бажаннями, знявши з себе непідйомні лати накопиченої негативної енергії та фізичної втоми, після гідромасажу з AQUARelax MQ 780 Ви постанете перед світом прекрасним метеликом, здатним пурхати з легкістю та натхненням! І тільки здивовані погляди супроводжуватимуть Ваше досконале тіло, безуспішно намагаючись розгадати Вашу таємницю і навіть не здогадуючись, що все так просто.