Переваги грудного вигодовування вже давно ні в кого не викликають сумнівів, але жодна мати не знає, скільки молока отримала дитина під час годівлі. Щоб контролювати цей процес, необхідні ваги, що дозволяють з точністю до 5-10г зважити малюка. Купуючи дитячі ваги, Ви отримуєте можливість стежити за динамікою ваги малюка будинку і вчасно запобігати відхиленням у фізичний розвиток дитини. Дитячі ваги дуже важливий предмет для новонародженого, адже у малюка зміна ваги навіть на кілька грамів вже важлива. Уважно стежачи за вагою, можна зрозуміти, чи достатньо малюк харчується, чи розвивається він відповідно до віку або відстає, здоровий чи чимось хворий.

Більшість терезів призначені для дітей віком до 4 років. Вони легко витримують навантаження 20кг. Терези зі знімним ложементом Ви зможете використовувати в побуті, коли Ваш малюк підросте. Сучасні ваги для новонароджених займають мало місця, зручні та прості у використанні. Можливі варіанти зі шкалою зростання, яскравими наклейками і навіть музикою, щоб перетворити необхідну процедуру на цікаву гру для малюка та задоволення для батьків. Чаші ваги вигнуті під тільце немовляти, що дозволяє дитині почуватися комфортно під час зважування. Крім того, ваги виконують функцію автоматичного утримання показань, тобто фіксують вагу в момент короткочасного спокою малюка. Функцію автоматичного віднімання зайвої маси особливо оцінять матусі непосидючих немовлят. Великі рідкокристалічні дисплеї, фіксування в пам'яті останнього зважування для максимальної зручності дбайливих батьків. Все, що від Вас вимагається - це встановити ваги на рівну поверхню і спробувати вкласти малюка, що борсається, на чашу ваг. Кілька секунд - дитина зважена, мама задоволена, а тато, натисканням кнопки залишає значення в пам'яті автоматики.

Широкий асортимент ваги для новонароджених радує різноманітністю якісних продуктів.

Ваги дитячі Momert& Beurer– високоякісні електронні пристрої, за допомогою яких можна контролювати засвоєння харчування дитиною після годування та зміни у вазі.

Цифрові дитячі ваги Momert (Угорщина) з набором найнеобхідніших функцій відрізняються надійністю, міцністю, точністю зважування та легкістю в експлуатації. Дитячі ваги Momert 6420, Momert 6470, Momert 6475 мають спеціальну чашу, яка дозволяє дитині почуватися комфортно під час зважування. Завдяки компактним розмірам ці ваги займають мінімум місця. Крім цього, ваги виконують функцію HOLD автоматичного утримання показань, тобто фіксують вагу малюка в момент короткочасного спокою. Терези дозволяють зважувати не тільки грудних малюків, але й старших дітей, тому що витримують вагу до 20 кг. Такими вагами можна користуватися доки малюкові не виповниться п'ять – шість років. Коли Ваш малюк підросте, знімний ложемент перетворить ваги на побутові.

Дитячі ваги Momert 6425 дозволять дуже точно виміряти вагу вашого малюка. А завдяки зручній функції утримання (HOLD) ваги можуть зафіксувати вагу навіть надзвичайно неспокійного карапуза. Ця модель автоматично показує різницю із попереднім зважуванням. Дитячі ваги Momert 6425 забезпечені знімною чашею, і можуть використовуватися як підлогові ваги для дітей старшого віку.

Для професійного використання ідеально підійдуть ваги для новонароджених німецької якості від компанії Beurer BY20 з пам'яттю та контролем ваги. Ваги для новонароджених BY 20 Завдяки зручній функції утримання (HOLD) можуть визначати вагу навіть дитини, що обертається. Зафіксоване значення відображається протягом 5 секунд, необхідно натиснути М, щоб ввести це значення в пам'ять. Збережена в пам'яті величина висвітиться на екрані при наступному включенні ваги.

У моделі дитячих ваг BY80 передбачено функцію віднімання ваги тари. Можна спочатку покласти на ваги рушник, виміряти його масу, натиснути кнопку TARA, потім покласти дитину та продовжити вимір. Терези автоматично відключаються після вимірювання. Мають шкалу зростання, що, безперечно, надає їм додаткових переваг.

Ваги для новонароджених Beurer JBY 80 автоматично відключаються, мають зручний великий РК-дисплей, можливість переналаштування індикації ваги у трьох системах вимірювань. Оригінальний дизайн, вигнута платформа терезів зацікавлять дитину і перетворять зважування на захоплююче заняття. Ваги для новонароджених Beurer JBY80 ергономічної форми з веселим малюнком та точністю виміру 5 г. Функція виділення ваги тари полегшить Ваше завдання. Такою вагою можна користуватися поки малюкові не виповниться п'ять років.

Дизайнерська підлогова вага Beurer JPS07 поєднує в собі яскраве яскраве оформлення, високу функціональність і випробувану якість. Дитячі наклейки у комплектації викликають захоплення у малюків. Це підлогові електронні ваги, вони здатні зважити і Вас.

Дитячі електронні ваги Gamma допоможуть Вам стежити за вагою Вашого малюка від народження, надійно вимірюючи вагу до 20 кг. Ви можете точно простежити, скільки ваги набрало Ваше маля після чергового годування. Функція TARE дозволяє зважувати дитину на пелюшці або рушник. Ваги також оснащені функцією фіксації ваги HOLD, завдяки якій на дисплей виводиться вага, що залишається незмінною навіть під час руху Вашого малюка. Ваги дитячі з музикою IS-SB 996 (Gamma, Англія) забезпечать навіть музичний супровід особливо вибагливим дітям!

Із самого початку життя треба тримати вагу під контролем. Звичайно, особливе значення це має для новонароджених на грудному вигодовуванні, природність та користь якого незаперечні. А для того, щоб не носити малюка зайвий раз поліклініку з усіма проблемами, що витікають від сюди, і існують ці маленькі електронні пристрої – ваги для новонароджених. Вони і допоможуть Вам безболісно подбати про малюка у захоплюючий період перших років його життя.

Матеріал "Як вибрати та купити ваги для новонароджених. Навіщо потрібні дитячі ваги. Огляд ваги для дітей" підготовлений для Hozdom.com. Використання інформації тільки з дозволу магазину господарських товарів Хоздом.com

Додаткова інформація: https://www.hozdom.com/Vesy-dlya- novorozhdennyh---196_263