Отже, локони знову в моді, а, може, ніколи і не виходили з неї. Задумавшись про явну шкоду плівок і фенів, жінки повертаються до старих добрих бігуді, щоб зберегти красу свого волосся на тривалий час. Безперечно, бігуді, особливо поролонові, пластикові, оксамитові, пропоновані на ринку множиною, можна використовувати регулярно, не викликаючи порушення структури кератину волосся і, як наслідок, їхнього зовнішнього вигляду. Мало доглядати волосся, головне, не завдавати їм шкоди.

Еволюція бігуді не стояла на місці, розвиваючись разом із потребами моди, набуваючи нових зручностей, комфортності використання, враховуючи нові технології та сучасні матеріали. Виробники бігуді швидко та своєчасно відгукуються на модні тенденції та розширюють можливості моделювання зачісок, доставляючи жінці максимум задоволення від процедури.

Термобігуді, унікальний винахід перукарів, металеві та пластикові, що містять усередині ролика віск, міцно увійшли у життя жінок. Їхній успіх незаперечний.

За 30 ранкових хвилин Ви отримуєте результат і на короткому і довгому волоссі. Підігрівши пластикові ролики з воском у каструльці з водою, потрібно швидко накрутити їх на волосся і залишиться чекати, коли воно охолоне. Постаратися потрібно не обпалити пальці та вушні раковини, щоб не зіпсувати настрій, зате результат точно буде, як тільки бігуді охолонуть.

Головне, не перестаратися з частим використанням таких бігуді, давати волоссю відпочинок від регулярного та надмірного перегріву та пересушування. Використання спеціальних спреїв допоможе нейтралізувати шкідливий вплив термобігуді.

Ну, а якщо Ви готові відставити ковшики та гуртки, щоб осучаснити свій ранок, виробниками пропонуються електробігуді, принцип дії яких аналогічний термобігуді, з тією відмінністю, що вони нагріваються на базі за допомогою електрики.

Можна підібрати електричні бігуді будь-якого розміру за запитами власниці волосся. Або, що ще зручніше, вибрати набір відразу з кількома розмірами бігуді, на що зараз і наголошують виробники якісних приладів (Електробігуді Clatronic LW 3371, Електробігуді Vitesse VS-923). Привертають увагу електробігуді з інноваційним кріпленням без шпильок (Електробігуді Remington Lock n Roll H1000).

Маючи набір із бігуді різного діаметру, можна створювати салонну зачіску, не виходячи з дому. Перукарі рекомендують накручувати верхні пасма на більші бігуді, щоб створити об'єм зачіски, а інші пасма з дрібнішими бігуді створять бажані локони.

Головне, за порадою тих же перукарів не використовувати електробігуді на вологе волосся, щоб не руйнувати внутрішню структуру волосся за впливом гарячих бігуді. І електро-і термобігуді накручують тільки на сухі пасма. Щоб уникнути побачити через певний час посічене волосся, що потребує термінового оздоровлення. Та й пасма вийдуть не дуже, ще й розкрутяться швиденько.

Так що не нехтуйте порадою, висушіть волосся перед накручуванням локонів.

Потрібно обов'язково навчитися користуватися електробігуді, адже саме вони заощаджують час на зачіску і дають чудовий результат, що перевершує витрачені зусилля.

Зручність, простота і, головне, швидкість отримання бажаної зачіски в наш швидкісний вік набула пріоритетного значення. Шкода, що завдається електробігуді, незрівнянно менша, ніж від електрощипців, навіть найсучасніших.

Придбати електробігуді з оздоровчим ефектом іонізації тепер стало реальністю і для українських модниць.

Іонізуючий вплив електробігуді з іонізацією Remington KF 20i або електробігуді з іонізацією Remington Protect & Shine KF 40E позитивно впливає на статичну напругу волосся, запобігає електризації, сплутуванню, захищає волосся протягом дня, зберігаючи зачіску доглянутої тривалий час.

Оксамитове покриття описаних бігуді запобігає пошкодженню волосся при гарячій завивці.

Електробігуді з іонізацією Remington H 2040 мають подвійний захист від ушкоджуючої дії, дозволяючи використовувати їх навіть на ослабленому та посіченому волоссі.

Насправді, вибір електробігуді сьогодні на українському ринку вартий пильної уваги та забезпечить необхідним набором бігуді, що відповідає Вашим запитам якості. Кожен набір має затискачі та шпильки, необхідні для закріплення бігуді.

Не забуватимемо, що віск усередині електробігуді рівномірно прогріває їх і створює оптимальний температурний режим як для локонів, так і для збереження структури кератину волосся. Додавши сюди швидкість досягнення бажаного результату, отримаємо ідеальний прилад не лише для реалізації перукарських фантазій, а й гарного настрою на весь день.

Отже, кнопки, що швидко нагріваються одним натисканням, різних діаметрів і форм, що виключають опіки при завивці, та ще й з різними ступенями захисту – стильні, функціонально примітні електробігуді надійно гарантують довготривале укладання. А отже, принесуть зайву крапельку радості нового дня та задоволення від себе коханої.