Сатин – дивовижна натуральна тканина. Її особливість у тому, що вона виробляється з бавовняного волокна, але при цьому ще й має властивості шовку. Поєднання таких корисних якостей та відносно низької ціни робить постільна білизна із сатину дуже популярною та вигідною для покупок.

Гарний сатин нерідко можна сплутати з шовком. Справа в тому, що особливе щільне кручене переплетення ниток бавовни дають тканині характерний блиск. Кручене таким чином волокно називається мерсеризованим, воно блищить, має високу міцність, добре забарвлюється і не втрачає вигляд багато років. Іноді виробники використовують інший прийом: замість мерсеризації нитки пресують особливим чином надання блиску, а потім використовують сатинове плетіння ниток. Такий сатин коштує дешево і втрачає блиск після кількох прань. Іноді для більшої «шовковистості» в полотно вплітають і додаткові нитки штучного шовку   віскози.

Виробництво сатину прийшло до Європи з Китаю. Перші сатини імпортувалися з порту Цюаньчжоу, в арабському варіанті – «Зайтун», що французи переінакшили в «сатин».

Постільна білизна із сатину за доступністю ціни знаходиться між недорогими менш щільними бавовнами (бязь, ситець) та елітною білизною із шовку. На дотик сатин дійсно гладкий і прохолодний як шовк. Однак під час сну Ви не замерзнете: сатин чудово тримає тепло (краще ніж шовк), вбирає вологу і дихає. Гігієнічною його робить 100% натуральна бавовна. Ця білизна підійде для теплого та холодного сезону.

Завдяки щільному переплетенню волокон сатин дуже міцний. Сатинова постіль може перенести більше двохсот прань у побутовій пральній машині з фронтальним завантаженням, не втрачаючи свого вигляду. На відміну від шовкового, її не треба здавати в хімчистку. Це означає, що два комплекти сатинової білизни за щотижневої зміни білизни прослужать Вам вісім років. Така довговічність робить співвідношення ціни та якості оптимальнішим. Ще один приємний плюсик – сатин через високу щільність важко меніться, тобто необхідності в прасуванні немає. Все це значно спрощує догляд за білизною і перетворює її на задоволення.

Отже, комплект сатинової постільної білизни це міцність і гігієнічність бавовни та вишукана краса шовку при маловитратному догляді. Якщо порівнювати з іншими бавовняними тканинами, то сатин найдорожчий із них. Але він набагато дешевший за шовк, тому його часто обирають практичні люди, які цінують гарні речі.

Постільна білизна зі стаїну в магазині Hozdom.com представлена торговою маркою La Scala

Матеріал "Постільна білизна із сатину. Властивості сатинового ліжка підготовлений для Hozdom.com. Використання інформації лише з дозволу магазину товарів для дому та посуду Хоздом.com