Як вибрати найкращу машинку для стрижки волосся?

Щоб Ваше волосся завжди було красивим, і на Вашій голові завжди була унікальна стрижка, Вам доведеться купити одну з машинок для стрижки волосся. Машинки для стрижки волосся широко застосовуються у сфері моделювання та стилю волосся в домашніх умовах! Сучасний ринок може запропонувати величезний асортимент різноманітних пристроїв, однак, щоб зробити правильний вибір стрижки машинки, Ви повинні розглядати різні фактори. Чи потрібні Вам наприклад різні насадки, тримери, бритва, як часто Ви будете використовувати – все це впливає вибір. Також варто подумати про те, як Ви стригтимете волосся – самостійно або за допомогою будь-кого.

Вибрати найкращу машинку для стрижки волосся можна за допомогою відгуків та форумів у мережі, а можна проконсультуватися у професійних перукарів, стилістів та у спеціалізованих магазинах все для краси. В інтернеті можна набрати багато інформації про ту чи іншу модель, відгуки, плюси та мінуси цих пристроїв. Соціальні мережі непогано допоможуть Вам оцінити модель, що Вам сподобалася. Можна навіть звернутися по пораду до тих, хто вже купив машинку для стрижки.

На що звернути увагу при виборі машинки для стрижки волосся?

Отже, як вибрати правильну модель машинки для стрижки волосся. По-перше якість пристрою залежить від його ціни, універсальності і звичайно популярності торгової марки. Хороша якісна машинка для стрижки волосся коштує понад 200 грн. Звичайно ж можна заощадити за рахунок торгової марки, не всі бренди беруть гроші за своє ім'я, а якість може бути навіть кращою. Наприклад, машинки для стрижки Vitek чудової якості, відмінний гарантійний сервіс по всій Україні, відома торгова марка. Середня вартість машинки для стрижки волосся Вітек не перевищує 190 грн. Погані машинки замість стрижки можуть витягувати, висмикувати шматками волосся, що відповідно зіпсує Вашу зачіску та пошкодить стиль. Машинки для стрижки волосся при застосуванні в домашніх умовах і при самостійних використаннях повинні зручно лягати в руку, не повинні бути дуже важкими. Ви не одну хвилину триматимете її в руках, тому легкість і зручність машинки важливий момент. Дуже зручні моделі бездротових машинок. Такі машини заряджаються на підставці і мають акумулятор як бритви. Такі машинки для стрижки волосся відмінно підійдуть для подорожей та переїздів. Акумулятора вистачає на 40-50 хвилин безперервної роботи.

Додаткові можливості машинки для стрижки волосся

При виборі машинки для стрижки волосся подумайте про кількість насадок та їх розміри. Як часто Ви мінятимете насадки під 3 мм або 12 мм, чи потрібні Вам вони взагалі. Зараз багато продається наборів з трьома-чотирма насадками для стрижки плюс тримери і можуть ще бути в комплекті ножиці. Такі набори – чудовий варіант домашнього перукаря. Вони легко складаються в сумочку, переносяться, досить компактні за розмірами. Наприклад, Машинка для стрижки Hilton HSM 1006 та Hilton HSM 1004 у комплектації мають по 4 насадки: 3, 6, 9 та 12 мм, гребінець та ножиці для волосся. Повний набір дорослого перукаря.

Hilton HSM 1006Hilton HSM 1004

Чи потрібно Вам консультуватися з перукарем перед покупкою? Думаю так. Він допоможе Вам вибрати триммер і машинку для стрижки, підкаже якого розміру насадку використовувати. Хоча якщо Ви любите новизну і не боїтеся експериментів, тоді пробуйте, стрижіть під різними кутами, з різними візерунками. це завжди цікаво та модно. Не бійтеся, в крайньому випадку зможете завжди підрівняти під нуль.

Так якого виробника машинки для стрижки вибрати

Робіть вибірку з найбільш відомих брендів або торгових марок, про які Ви чули, читали відгуки, можливо хорошу пораду дали в магазині. Деякі магазини можуть продавати невідомі нам товари, якість яких на порядок вища від знаменитих торгових марок. Та й такі речі як електричні машинки для стрижки волосся краще купувати у спеціалізованому магазині. Пам'ятайте, що машинка для стрижки волосся – пристрій особистої гігієни і Ви не зможете обміняти її. Тому ретельно обирайте, перш ніж зробити остаточний вибір.

В інтернеті багато сайтів для порівняння цін на техніку. Багато інтернет-магазини та прайсагрегатори збирають у себе відгуки, поради задоволених та незадоволених клієнтів. Завдяки цим порадам, Ви зможете купити машинку для стрижки волосся, яка задовольнить ваші запити. Навіщо ж купувати машинку для стрижки, чи потрібна вона вдома? Такий пристрій дозволяє заощадити 50-100 грн. щомісяця на послугах перукаря. Сама машинка коштуватиме не більше 200 грн. За 2 стрижки Ви відіб'єте її вартість та отримаєте досвід перукаря, а можливо Ви зможете як справжній стиліст-перукар вистригати голови половині Вашого двору. І вже за місяць зароблятимете гроші на стрижці волосся.