махровий рушник, як зберегти властивості

Ппісля прийому водних процедур, перше що Вам потрапляє в руки – звичайно ж Ваше рушник. Вірите чи ні, але саме рушник допомагає отримати розслаблене та комфортне відчуття після прийому ванни чи душу. Огортаючись в жорсткий, колючий і на дотик як наждачний папір рушник – сумніваюся, що Ви отримуєте відмінний релакс.

Доглядаючи банного трикотажу, Ви отримаєте приємний м'який шматочок тканини. Більше того, при хорошому догляді за рушниками або халатами – запобігає швидкому зносу. У цій статті описані докладні методи та поради як доглядати за махровими рушниками, щоб вони служили довгі роки, а не виглядали через місяць як наждачний папір :).

Перше застосування

Щоб Ваші рушники довго зберігали свої властивості, вже спочатку слід почати догляд за ними. Рушники, які продають сьогодні, як правило, покриті спеціальним водонепроникним пом'якшувачем тканини. Це означає три речі: рушник більш м'який і пухнастий на дотик, ніж зазвичай є насправді. Перед використанням нових рушників слід ОБОВ'ЯЗКОВО прополоскати їх у воді з додаванням чашки столового оцту. Оцет допомагає видалити шар водостійкого пом'якшувача тканини і виявити справжній колір рушника, позбутися недовгого використання! Не стирайте махрові банні рушники при температурі вище 60°С та великих обертах, а також не використовуйте віджимання.

Прання рушників та халатів

Рушники та халати рідко брудні та забруднені настільки, що Вам потрібно використовувати занадто багато миючих засобів або порошку. Бажано прати махровий трикотаж, (сюди ж відноситься бамбук, зараз досить багато банних виробів з бамбука) додаючи трохи прального порошку – достатньо для очищення білизни. Використання відбілювачів теж не рекомендується, винятки становлять зовсім брудні білі рушники. Можна додати кондиціонер для білизни. !Звертайте увагу на склад. Рекомендується у складі кондиціонера силікон. Варто нагадати і про те, що слід відокремлювати кольорові рушники від білих перед пранням. Стирайте їх окремо – не буде кольорових плям на білому трикотажі. Стирайте рушники порізно з речами. На одязі – гудзики, замки, кнопки та інша дрібень. Імовірність появи петель висока. Ще один чудовий метод для збереження властивостей – додати у воду сіль і дати полежати трохи виробам, просочитися. Не забудьте потім прополоскати.

Сушіння махрових виробів

Тепло – руйнує волокна махрових виробів. Не варто сушити рушники в електросушках. Краще вивісити білизну на балкон або на підлогову сушку для білизни. При кімнатній температурі властивості махрового виробу зберігаються краще. Час сушіння банного приладдя: рушники – близько 12 годин, халати – добу. Довге сушіння призведе до скам'яніння приналежності. Халат або рушник стає дубовим.

Глажка

Яка б не була у Вас красива прасувальна дошка :) – прасувати вироби з бамбука та махрове приладдя не рекомендується. Подивіться на них – вони без прасування пишні, м'які. Вони ж бояться високих температур. Використовуйте у крайніх випадках парову щітку або парова праска.

Зберігання використаного виробу

Не кидайте використані рушники у кошик для брудної білизни. Натомість, краще повісьте їх сушитися, навіть якщо вони повинні бути випрані. Кинете в корзину для білизни – може з'явитися запах, цвіль, який важко виводиться, та й рушнику прийде «кирдик».

Ставтеся до махрових виробів дбайливо і вони будуть зберігатися довше, продовжувати віяти новизною, і виконувати свої функції протягом тривалого часу.

Прекрасний вибір махрових рушників можна переглянути в інтернет-магазині Hozdom.com.

Матеріал "Як правильно доглядати рушник і халат, щоб зберегти його новизну на довго" написаний спеціально для інтернет-магазину товарів для ванної та дому Хоздом.com

Вибирайте чудові махрові та бамбукові рушники тм Altinbasak, ARYA, La Scala, Ozdilek, U.S. Polo Assn. і буде вам щастя :)