Безперечно, найголовніший вибір турботливих батьків при зборі дітей до школи – вибір ранця чи рюкзака.

Ніяк не можна ігнорувати факт, що для зростаючого дитячого організму перенесення важких речей, якими є численні шкільні приналежності, може виявитися згубним і завдати непоправної шкоди опорно-рухової системі. Хребет дитини при навантаженні може деформуватися, що призведе до деформації інших органів та систем. Питання настільки серйозне, що не замислюватися над ним сучасні батьки не мають права.

Європейські та українські виробники охоче слухають гігієнічні та екологічні вимоги, представляючи на ринку велику кількість дитячих та шкільних рюкзаків та ранців для різних потреб дітей та підлітків.

З усією відповідальністю підходячи до якості, безпеки, екологічності батьки можуть вибрати товари, що відповідають призначенню рюкзака або ранця. Шкільні, спортивні, для відпочинку, прогулянок, з відділеннями для ноутбука – різноманітність рюкзаків та ранців задовольнить вимогливого з батьків.

Ортопедичні, каркасні, м'які, зі світловідбиваючими смужками, висувними ручками - вірогідність правильного вибору велика і залежить тільки від поінформованості батьків. Дитина, безперечно, також бере активну участь у виборі головного шкільного аксесуара. Його вибір стосується дизайну та наповнення рюкзака. Тут виробники на коні – набори з 3-х, 5-ти, 6-ти предметів, різні наповнення пеналів, пляшечки та бутербродниці в комплектах. А головне, яскраві, барвисті, ранці, що продовжують гру, і веселі, стильні рюкзаки для середніх і старших школярів.

Дошкільнят потішать рюкзачки з малюнками, в які можна скласти свої улюблені іграшки та особисті речі для походу в садок або на природу. Ці рюкзаки невеликих розмірів, м'які та легкі, щоб навантаження на хребет не відчувалося малюком.

Цікавий дитячий рюкзак REDLAND Penguin trolley&backpack set 01.07.69BP;00, ранець дошкільний Tiger Cute Animal 2828, рюкзак дошкільний KITE Hello Kitty 506, рюкзак шкільний KITE Puss in Boots 507-2.


Рюкзак дошкільний Kite Hello Kitty (HK13-506K)

Італійська компанія VGR пропонує рюкзачки-міні, барвисті та кумедні, схожі швидше на іграшки – рюкзачок-міні VGR Метелики LB-1312-G, рюкзачок-міні VGR Динозаври LB-1311-R, рюкзачок-міні VGR Гноміки LB-1310-B

Рюкзак для дошкільника може мати висувну ручку та коліщатка для додаткової зручності (рюкзак дитячий Daniel Ray 29,007489).

Для молодших школярів краще ранці з анатомічними та ортопедичними спинками, каркасні, з щільним дном і обов'язково з водо-брудопроникної тканини.

Компанія Derby пропонує, наприклад, ранці з «Anatomic Air System», комфортні, що забезпечують циркуляцію повітря між спинкою рюкзака і тілом дитини (шкільний рюкзак для дівчаток 4 в 1 Derby 0180129.13, шкільний рюкзак для хлопчиків 4 в 1 Derby 010).

      

Каркасні рюкзаки компанії Tiger представлені у різноманітних кольорах на будь-який смак. Ортопедичні спинки, різні обсяги, для хлопчиків і для дівчаток – молодші школярі не лише матимуть правильну поставу, а й гарний настрій.

Наприклад, рюкзак шкільний Tiger Power 1710, рюкзак шкільний Tiger Champions 1713, рюкзак шкільний Tiger Glowing Freestyle 2722. Зі стійких до розриву тканин, водонепроникні, брудовідштовхувальні, барвисті та веселі.

          

Німецька компанія Kite також пропонує ортопедичні ранці для малюків – шкільний рюкзак-трансформер Kite Princess 528, шкільний рюкзак-трансформер Kite Transformers 502, шкільний рюкзак Kite Butterfly 503

шкільний рюкзак-трансформер Kite Princess 528шкільний рюкзак-трансформер Kite Transformers 502шкільний рюкзак Kite Butterfly 503

Інновація компанії Kite – ортопедична спинка Ergo Kids допоможе у правильному розподілі навантаження на хребет.

Ортопедична спинка, що щільно прилягає до спини дитини, м'які лямки, система – «легкий крок» – концепція лідера європейського ринку шкільних ранців німецької компанії McNeill. Ранець може бути укомплектований додатковими аксесуарами та предметами, необхідними для школяра молодших класів, виконаними в єдиному дизайні з ранцем. Подвійні світловідбиваючі смужки, внутрішній комфорт, повна відсутність шкідливих барвників та обов'язкова сертифікація характеризують компанію McNeill як гідну особливої довіри батьків (ранець шкільний BLUE HEART McNeill 9574122000, набір ранець шкільний Traffic McNeill (6 предметів) ) 9506097000, набір ранець шкільний Pegasus McNeill (3 предмети) 9505078000). Залишиться тільки вибрати, які необхідні речі варто придбати в комплекті - ланч-бокс, пляшку для напоїв, сумку для взуття, пенали з різним ступенем наповнення - і звичайно, веселий малюнок, що надає настрій малюкові.

ранець шкільний BLUE HEART McNeill 9574122000ранець шкільний Traffic McNeill (6 предметів) 9558110000
Шкільний ранець Compact Blue Heart McNeill, Шкільний ранець Traffic McNeill 6 предметів

ранець шкільний Octopus McNeill (5 предметів) 9506097000ранець шкільний Pegasus McNeill (3 предмети) 9505078000
Шкільний ранець Octopus McNeill з наповненням 5 предметів, Шкільний ранець Pegasus McNeill з наповненням 3 предметів

Школярам середнього та старшого віку також не варто відмовлятися від рюкзаків для перенесення шкільного приладдя, спортивної форми, ноутбуків та інших речей, що становлять неодмінну атрибутику сучасного школяра. Залежно від призначення на вибір європейськими компаніями видаються рюкзаки з анатомічними, ортопедичними та м'якими спинками. Ортопедичні спинки Ergo Teens та Ergo Kids – характерна особливість рюкзаків компанії Kite для підлітків. Дихаючі тканини забезпечують циркуляцію повітря між спиною підлітка та рюкзаком, стильний дизайн зацікавить як юнаків, так і дівчат.

Такі рюкзаки забезпечать рівномірний розподіл навантаження на хребет і будуть зручні для школи, відпочинку, спорту та прогулянок.

Шкільний рюкзак Kite Hello Kitty, шкільний рюкзак Kite Take'n'Go 804, шкільний рюкзак Kite Take'n'Go 804-1, крім ортопедичної спинки, мають відділення для ноутбука, що робить їх універсальними, придатними для використання в різних цілях.


Шкільний рюкзак Kite Take'n'Go 804-1

Ущільнена анатомічна спинка Air Comfort у рюкзаків Kite Smart 835-2, шкільного рюкзака Kite Sport 815-1, шкільного рюкзака Kite Sport 822-1 – дозволить дихати спині, створить комфорт та не залишить школяра байдужим до дизайну.

Сучасні матеріали, модний дизайн, замки, функціональність – для спортивних, розвинених, динамічних молодих людей, які віддають перевагу зручності та стилю.


Шкільний рюкзак Kite Sport 815-1

Школярі різного віку навряд чи зможуть знайти альтернативу рюкзакам і ранцям, які пропонують європейські компанії. Якість та надійність товарів гарантується виробниками, кожна компанія використовує власні інноваційні технології, виробників контролюють множинні медичні та екологічні організації Європи, що створює певне позитивне реноме для українських батьків. До того ж, дизайн сучасних рюкзаків та ранців не залишає байдужими і тих, для кого він призначений – активних малюків, спортивних та розвинених інтелектуалів середніх та старших класів. А дбайливі батьки можуть бути спокійні щодо здоров'я своїх прекрасних чад.

Безперечно, дитячі шкільні рюкзаки, які представляє партнер сайту – магазин hozdom.com, завжди будуть під рукою та дозволять чудово виглядати у відповідальний момент.