Суперові Швабри для миття та прибирання >>
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

0
Моє замовлення

Виробник Bomann

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

BOMANN — німецька торгова марка побутової техніки

Торгівельна марка BOMANN належить компанії C. Bomann Gmbh, яка була заснована в 1886 році в епоху бурхливого економічного розвитку німецьким підприємцем Карлом Боманном і входить до групи компаній Clatronic Group.

Штаб-квартира компанії розташована на території міста Кемпен, яке знаходиться в Німеччині. Також компанія має власні дочірні підприємства, засновані в межах кордонів Польщі. Компанія займається головним чином тим, що створює, виробляє та просуває дрібну побутову техніку для кухні, велику побутову техніку, аудіо- та відеотехніку.

Поширення продукції відбувається як за допомогою 25 власних пунктів продажу, розташованих на внутрішньому ринку Німеччини, так і за допомогою експорту до 36 країн світу, де компанія також має свої налагоджені канали збуту.

На сьогоднішній день в лінійку продукції компанії входять понад 360 найменувань, які випускаються не лише під власним брендом Bomann, а й під такими торговими марками як WinStar, EuropaStyle, ETV, Clatronic тощо.

Площа сучасного складського комплексу компанії, що знаходиться у м. Кемпен (ФРН), становить понад 43 000 квадратних метрів. Щорічно через нього проходить близько 19 мільйонів одиниць продукції, що відповідає приблизно 5000 фур.

З часів свого заснування компанія вважає головною своєю гідністю виробництво привабливою в усіх відношеннях техніки. Що означає привабливо? А це означає, що гарною не тільки щодо дизайну та зовнішнього оформлення, але й з точки зору технічних характеристик та їх відношення до кінцевої вартості продукту. Дійсно, компанія може запропонувати не тільки широкий колірний та модельний ряд, але й гарантії найвищої якості та надійності всієї продукції та доступні ціни.

Читати далі
Вгору